Özel HaberYaşam

Misafir Dizisindeki Köprü Nerede, Dizi Nerede Çekiliyor Uyarlama mı? Nereden Uyarlandı?

Misafir Dizisindeki Köprü
Misafir Dizisindeki Köprü

Uzun süredir sessizliğini sürdüren FOX TV ekranlara yeni iddiali dizisi Misafir ile geldi. İlk bölüm beğeni aldı ki ikinci bölüm için şimdiden izleyici can atmaya başladı. Dizi her Perşembe günü saat 20:00 de Fox TV ekranlarına gelecek.  İlk bölümünün yayınlanmasının ardından dizide en çok merak uyandıran husus dizinin çekim yeri ve dizideki o ihtişamlı köprü oldu. İzleyiciler diziden keyif alırken elbette komiser Erdem’in evinin manzarasındaki köprünün güzelliğine hayran kaldı. Bu aşamada merak edilen Misafir dizisi nerede çekiliyor? Misafir dizisindeki köprü nerede? Sorularının cevabını arayan izleyiciler gün geçtikte artıyor.

Misafir Dizisi Köprüsü Nerede?

Fragmanlarından sonra ilk bölümünün yayınlanması ile daha da merak uyandıran Misafir dizisinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy başrollerde oynuyor. Dizide Hazal’ın canlandırdığı Gece travmatik bir çocukluk dönemi sonrası komiser olan Erdem’in karşısına çıkıyor. Erdem dizide polis rolünde oynarken eşini kaybetmiş üç çocuk babasını canlandırıyor. Dizi ilk bölümü sonrası ikinci bölümünün fragmanı ile de şimdiden yeni bölümünü bekleyen sayısı ile gündem oldu.

Dizide Kimler Oynuyor

Gece ile Erdemin yanında dizide Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp gibi isimler yer alıyor. Dizi Perşembe günleri Fox TV ekranlarında yerini aldı. Bundan sonraki süreçte de izleyici sayısını artırarak devam edecek yönünde beğenileri aldı.

OASIS Dizisinden Uyarlama

Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmasına rağmen hangi ilçede yapıldığına dair bir ayrıntıya yer verilmedi. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Hazal Kaya burada Gece karakterine, Buğra Gülsoy ise Erdem karakterine can veriyor. Yapımı Medyayapım’ca üstlenilen dizinin yönetmen koltuğunun sahibi de Arda Sarıgün oldu. Uyarlamayı kaleme alan ise Özge Aras. Dizi OASIS isimli bir diziden alınan uyarlama ile seyircinin karşısına çıktı. Gece travmatik bir çocukluk dönemi sonrası sırlarla dolu olarak Erdem’in evine misafir olarak katılıyor.
Okunmalı : Yargı Dizisi Pınar Deniz kimdir? 
Seyircinin en çok merak ettiği hususlardan birisi Gece’nin geçmişiyken bir çok kişide diziye kompozisyon katan misafir dizisindeki köprünün nerede olduğu arayışında. Öyle gösteriyor ki ilerleyen dönemde bu köprü dizinin sayesinde bundan sonra oldukça çok sayıda ziyaretçi alacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu