Yaşam

Yabancı Dizi İndirme Siteleri, Programları, Uygulamaları Önerisi

Yerli ya da yabancı dizi indirme siteleri yanı sıra bazı programları gereksinim duyulmaktadır. Bunun yanı sıra IDM programı bilinen en iyi video indirici programları arasında yer almaktadır. Yalnızca YouTube değil dizi film sitelerinde video açıldığında sağ üst köşede video indir sekmesi karşınıza gelmektedir. O sekmeye tıklayarak video istenen kalitede yüklenebilmektedir. Fakat yüksek çözünürlüklü filmleri indirmek adına Torrent sitelerine gereksinim duyulmaktadır.

Bazı filmlerin kapasiteleri 50 GB olabilirken, açık film kanallarını izlemek adına Torrent dosyası olarak video indirildiğinde yüksek internet hızının yavaşlaması ya da bilgisayarı kapatma dahilinde elektrik kesintilerinin olması muhtemeldir. Fakat yükleme işlemi Torrent dosyası indirilirken indirme işlemini kesmediği için bilgisayarı yeniden başlattığınızda arka planda bu dosya yüklenmeye devam etmektedir. Özellikle gündem olan ve yeni vizyona giren filmler ile diziler sürekli aranılan başlıca hususlar olmaktadır.

Diziler Hangi Uygulamadan İndirilir?

En çok tercih edilen Torrent kullanıcılarının yükledikleri her videoyu seed etmesi gerekmektedir. Yani başkalarının da bu videoyu yükleyebilmesine yardımcı olması gerekmektedir. Torrent siteleri ücretli olabilirken, VIP üyelik sistemi de bulunmaktadır. Bu platformda 100 GB ve üzerindeki her tür film eğitim seti olmak üzere kitap ya da her şey yüklemek mümkündür. Ücretsiz film yükleyebilmek için ücretsiz download programlar kullanmak gerekmektedir. Fakat VPN adresini değiştirerek Kanada’dan ya da Fransa’dan olmak üzere ABD giriş yaptığınızda videoların hepsinin belli bir ücretle yüklendiğini görmek mümkündür.

Hangi Siteden Ücretsiz Film İndirebilirim?

YouTube Platformu günümüzde yerli ve yabancı olmak üzere Sinema filmlerini izlemeye ya da indirmeye olanak tanımaktadır. Ücretsiz film yüklenebilen YouTube platformundan yanı sıra 2 platform olarak ise internet arşivde ücretsiz olarak video yüklenebilecek platformlar arasında yer alırken Tubi open Culture yanı sıra retrovision gibi alternatiflerde de ücretsiz film yükleme imkanı bulunmaktadır.

Nereden Güvenilir Film İndirebilirim?

Bedava dizi izleme sitelerini bularak ya da İDM programı tercih edilerek her platformdan Bedava dizi izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Sadece bilgisayarda değil cep telefonlarda da yanı sıra Android uygulamalarla video izleme indirme imkanına sahip olabilirsiniz. Bedava olarak yüklenebilecek platformlar ise aşağıdaki gibidir.

  • Crackle
  • Retrovision
  • Youtube
  • PopcornFlix
  • Open Culture

Puhutv’de İndirme Var Mı?

  • Cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olun
  • Google Play filmler ya da TV’yi açabilirsiniz
  • Kitaplık butonuna tıklayın
  • Yüklemek istediğiniz filmi ya da TV dizisi kategorisini bulun ve indire dokunun.

Puhutv üyeliği ücretsizken puhutv üyeliği oluşturulmadan önce puhutv’deki bütün içerikleri izlemek mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu