Biyografi

Elif Çelik Kimdir? Sevgilisi Kim?

Türk izleyicisine yeni olmamasına rağmen özellikle İlker İnanoğlu ile görünmesinin ardından medyada haber olan Elif Çelik kimdir sorularına yanıtlar aranmaktadır. Dünyaca ünlü playboy dergisine soyunması ve kapakta yer alması ile özellikle Türkiye’de merak edilen Elif Çelik aslen nereli? Boyu Ne Kadar? Kilosu kaç gibi sorular ardı sıra aranılır hale gelmiştir.

Elif Çelik Kimdir? Aslen Nereli?

Elif Çelik 15 Aralık 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Fotomodel, manken ve sinema oyuncusu olarak yaşamına Amerika ile Florida’da sürdüren Çelik aslen Diyarbakır’lıdır. Aynı zamanda Lübnan asıllı olan güzel oyuncu 16 yaşına kadar Diyarbakır’da bale eğitimi almıştır. 1,70 cm boya sahip olan ünlü fotomodel Yay burcundandır.

Özellikle yabancı dil eğitimi almak için gittiği Miami’de çıplak fotoğraflar ile pozlarda kendisini gösteren güzel oyuncu bu sayede Amerika’da dikkatleri üzerine çekti. Özgür düşünce yapısı ile burcuna uygun hareket eden Çelik burada özellikle Playboy dergisine verdiği pozlarla gündem oldu. Dergiye soyunan oyuncu bu sayede sosyal medya ile fenomen olmayı başaran ünlüler arasına girdi.

Elif Çelik Kimdir?
Elif Çelik Kimdir?

Türkiye’de çekilen ve gösterime giren Kolpaçino, Kanıt ve Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı programda hosteslik yapan Çelik sinema ile oyun hayatına da yine Türkiye’de başladı. Faruk Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği komedi filmi Erkekler sinema filminde rol bulan Çelik bu sayede de oyunculuk hayatına adımını atmış oldu.

Elif Çelik Sosyal Medya Hesapları

Özellikle instagram takipçileri yakından takip edilmektedir. Yaklaşık 292 bin takipçiye sahip Elif Çelik’in Facebook sosyal medyada takipçi sayısı ise 26 bindir. ABD ile Playboy dergisine kapak olmasından sonra aranılan yüzlerden olmuştur. Dergiye kapak olmasının ardından Playtmate sıfına hak kazanmıştır. Hatta bu sayede ABD’de ünlü partilere katılım sağlamıştır. 2018 yılında Dan Bilzerian tarafından yapılan bir partiye katılan Çelik bu sayede bölgede daha çok ünlenmiştir. Medyayı yakından kullanması ile Los Angeles’teki gündem olan partilerde yüzünü göstermesi ününü artırmıştır. Bu anlamda pahalı biletler ile katılım sağlanan Çılgın Cadılar bayramında kendisine yer bulmuştur. Öyle ki bu bayram ile Çılgın Cadılar gecesine Johny Deep, Chris Brown, Tom Odell, Dan Bilzerian ve Cristina Aguilera gibi dünyanın yakından tanıdığı ve takip ettiği ünlüler katılmıştır.

Elif Çelik’in medyada gündem olmasının bir diğer nedeni de İlker İnanoğlu ile birlikte fotoğraflarının çıkması oldu. Özellikle Playboy kapağında yer alan fotoğrafın ardından İnanoğlu ile görüntülenmesi sonrasında Türkiye’de Elif Çelik Kimdir sorularına yanıtlar aranmaya başladı. Hatta inanoğlu hayranlarının bu arayışlarda ilk sıralarda yer bulduğunu belirtmek mümkündür. Böylelikle Elif Çelik’in sosyal medya hesapların ait adresleri şu şekildedir;

Elif Çelik Kimdir?
Elif Çelik Kimdir?
  • İnstagram : misselifcelik
  • Twitter : misselifcelik

İlker İnanoğlu İle Fotoğrafları İlgiyi Artırdı

Türk Sineması ile efsane olan Türker İnanoğlu’nun oğlu olan İlker İnanoğlu ABD’de Elif Çelik ile samimi pozları ortaya çıktı. Bu fotoğraflar sonrası takipçilerin merak ettiği Elif Çelik özellikle internette çok aranılan isimlerden biri haline geldi.

Ünlü oyuncular Filiz Akın ile Türker İnanoğlu’nun oğlu olan  İlker İnanoğlu, ilk kez Yumurcak TV sineması ile oyunculuk adımını atmıştı. Bir dönem Yeşim Salkım ile evlenen inanoğlu’nun daha önce evlendiği ABD’li Chole’den birde oğlu bulunuyor.

Diğer kişiler hakkında bilgi almak için biyografi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu