Sağlık

Hamilelikte Karnınız Çatlamasın!

Her kadın vücudunun pürüzsüz ve bakımlı görünmesini ister. Fakat bazı durumlarda bu görünüme sahip olmak çokta mümkün değildir. Çünkü vücudumuz da çevresel faktörlere maruz kalır ve doğal yapısı bozularak çeşitli problemler oluşur. En yaygın vücut problemi arasında ise karın bölgesinde oluşan çatlak gelmektedir. Özellikle hamilelik dönemi, hızlı kilo alıp verme, cildin kuruması gibi etkenler sebebiyle de oluşmaktadır. Oluşan çatlağa zamanında önlem alınmaz ise bağ dokuları yıpranır, çatlaklar deri yüzeyine yerleşir ve daha belirgin hale gelir.

Çatlağın en belirgin yaşandığı dönem ise hamileliktir. Çünkü hamilelikle birlikte hormonlar değişir, deri gerilir ve kilo artışı kaçınılmaz olur.

Çatlak Oluşumunu Önlemek 5 Altın Kural

  • Sağlıklı beslenmek
  • Bol su tüketmek
  • Vücudu sürekli nemlendirmek
  • Spor yapmak
  • Çatlak önleyici bakım ürünlerini düzenli kullanmak

Lierac Phytolastil Jel ile Çatlak Oluşumunu Önleyin!

Çatlaklar vücutta pembemsi, kahverengi veya gümüşümsü ince çizgiler ya da şeritler halinde görülüp zamanla rengi beyaza doğru döner. Çatlak vücudun herhangi bir yerinde oluşabilir. Sağlığı tehdit eden bir unsur olmasa da estetik görünüm açısından kişiyi rahatsız edebilir. Lierac çatlak önleyici kremile bu durumu önlemek mümkündür. Bitkisel içeriğe sahip Lierac çatlak kremi içeriğindeki Aslan Pençesi

, Sarmaşık ve zemberek otu gibi bitkisel formülü sayesinde çatlak oluşumunu önlemeye ve var olan çatlak görünümünü gidermeye yardımcı olur.

Gelişen teknoloji ile bilim estetik dünyasında da adını altın harflerle yazdırıyor. İhtiyaçların giderilmesi adına atılan adımlar bu anlamda en göze batan hususlar arasında. Güzelliğin sırlarını da aralayan bu bilgiler sayesinde yapılan Ar-ge çalışmaları önemli bir yer tutuyor. Tüketicinin ihtiyacına cevap verecek nitelikte sonuçlar her gün yenilenerek bizlere sunuluyor.

Phytolastil Jel Nasıl Kullanılır?

Temiz ve kuru cilde göğüs, karın, kalça ve basen bölgesine 1-2 masaj yaparak uygulayınız. Etkili bir sonuç için düzenli kullanılması son derece önem taşır. Hamile kadınlar için 4.ayından itibaren kullanılması tavsiye edilmektedir.

Sizde lierac krem, Lierac serum, Lierac güneş kremi ve daha fazla ürün seçeneklerini buradan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu