BankalarKrediler

3 Banka 3 Ay Geri Ödemesiz Düşük faizli Kredi Açıkladı. Düşen Faizler ile herkes Borcunu Ödeyecek.

Düşen faizler eşliğinde üç banka üç ay ertelemeli kredi imkanını yeni kampanyaları ile duyurdu. Acil para ihtiyacının karşılanmasında geri ödemesiz olarak alınacak kredilerde üç bankanın adı öne çıkıyor. Ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı

İhtiyaç kredilerinde yılın sonuna gelmemizin ardından Merkez Bankasının faiz indirme kararı da etkileyerek üç ay ödemesiz anında kredi imkanı verilmeye başladı. Bankanın müşterisine göre değişiyor olsa da; Vakıfbank ertelemeli kredinin faiz oranı % 1,55. 3 yıl 36 ay vadeye kadar kredi imkanı söz konusu. Ayrıca kredi kullanımında banka şubesine gitmenize de gerek kalmıyor. Ancak bu hizmetten faydalanmak için Vakıfbank Mobil Bankacılık ürünü kullanıyor olmanız önemli. Çünkü başvuru ile krediler kullanımı bu alan üzerinden gerçekleştiriliyor. 40 Bin lira kredi için 36 vade aylık 1.534,25 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Borçlarını kapatmak ve istediklerini alabilmek için nakit ihtiyacını Yapı Kredi Bankası üç ay ertelemeli olarak kredi veren bankalardan birisi. Maksimum 50 Bin liraya kadar kredinin faiz oranı 2,09. 36 ay vadelere kadar Yapı Kredi Mobil bankacılıktan anında kredi alma imkanı da söz konusu. 90 gün ödeme yapmamak bir alternatif olsa da; hemen ödemeye başlamanız sizin daha az tutarda faiz ödemesi yapacağınız anlamına geliyor. Krediye başvuru SMS ile olsa da; banka şubesine gitmeniz zorunlu kılınıyor. Nedeni ise bankada hesabınızın olmaması. Sonraki dönemlerde doğacak kredi ihtiyaçları için bankada hesap açtırmak mantıklı olabilir.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

 3 Ay ödemesiz olarak kredi alabileceğiniz bankalardan birisi de İş Bankası. Güncel faiz oranlarını 1,60 olarak belirleyen banka 50 bin liraya kadar hemen kredi imkanı sunuyor. İşcep ve diğer dijital bankacılık ürünleri sayesinde banka şubesine gitmeden 3 ay boyunca ödeme yapmayacağınız kredi sizin kısa dönemde ihtiyacınızı karşılayacak tipten.

Merkez Bankası geçtiğimiz günlerde tüm dünyada faiz artırımı olmasına rağmen indirme yoluna gitti. Bu durum tüm krediler ürünlerine doğal olarak yansıdı. Sizlerde krediye ihtiyacınız bulunuyorsa bu imkanlardan faydalanmakla doğru adım atmış olabilirsiniz. Kredi alımı öncesi bankanızla görüşmeniz de mantıklı adımlardan birisi olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu