BankalarVakıfbank

Vakıfbank ATM para yatırma limiti Var mı; Yükseltme Düşürme olur mu

Her bankanın müşterilerine daha hızlı ve daha iyi hizmet vermek amacıyla yaptığı bankamatik ( ATM ) hizmetleri bulanmaktadır. Bu sayede hem size daha fazla ve daha hızlı hizmet verebilmekte hem de daha az şube ile işlerini yapabilmektedir. Bankamatiklerin en önemli özelliği parasal işlemleri – para alma, para gönderme, maaş çekme, avans çekme, kart borcu ödeme – daha hızlı yapması ve neredeyse her sokak başında, üniversite yanında, hastane yanında bulunmasıdır. Bu sayede parasal işlemlerinizi bankaya gitmeden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak elbette her bankamatiğin para çekme ve para yatırma limitleri vardır. Bankalar bu limitleri kendi belirler ve her bankada ayrı olmaktadır. Vakıfbank da bankamatiklerine limit koyar.

Vakıfbank Bankamatik Yatırma Limiti

Bu yüzden günlük para yatırma limitleriniz bankanın belirlediği miktar kadar olmaktadır. Ancak daha fazla paranız varsa direk olarak bankaya da gidebilirsiniz. Vakıfbank ATM’lerinden kartla işlem yapacaksanız para yatırma limitiniz sınırsız olmaktadır. Yani bankamatiğin alabildiği kadar parayı bankamatik aracılığıyla yatırabilirsiniz. Ancak kartsız işlem yapacaksanız limit 20.000 TL ( yirmi bin lira ) olmaktadır ve ertesi gün aynı miktarı tekrar yatırabilirsiniz. Vakıfbank’ta bulunan kartla limitsiz para yatırma özelliği muhakkak güzel bir özelliktir. Ancak müşterilere tavsiyemiz yüksek meblağlardaki paranızı direk olarak bankaya getirmeleridir.

Para Yatırma ATM limitleri

Bu yol hem daha güvenli hem de daha az uğraştırıcıdır. Çünkü bankamatiğe yüksek meblağlarda para yatırmak için onlarca banknot yatırmanız gerekmektedir ve bu da uğraştırıcı olmaktadır. Bu yüzden her ne kadar limitsiz para yatırma hizmeti olsa da direk olarak bankayı tercih etmeniz önerilebilir bir durumdur. Bankalar limitleri size daha iyi hizmet vermek amacıyla belirlerler. Bilinmelidir ki her bankamatiğin belirli bir para alma sınırı vardır. Bu yüzden ne kadar çok paranız olsa da aslında belirli bir miktar yatırabilirsiniz. Vakıfbank’ın limitsiz para yatırma özelliği vardır. Ancak yüksek meblağda paranız varda elbette bankalar daha güvenilir olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu