Yerel Haberler

Antalya Kepez Anadolu Oyuncak Müzesinde Yaz Partisi Düzenlendi.

Antalya ve Kepez’in oksijen sahası Dokuma Parkta açılan Anadolu Oyuncak ve Sanat Atölyesinde öğrencilerin etkinlikleri göz doldurmaya devam ediyor. Gün boyu eğlenceli saatlerin adresi olan müzede çocuklar aileleri ile yaptıkları eserleri sergiye açarken mutlu görüntüler verdiler.

Kepez Belediyesi’nin çalışmaları ile Dokuma Parkta kurulan Anadolu Oyuncak Müzesi özellikle hafta sonları önemli bir ziyaretçiyi kendisine çekiyor. Her gün yüzlerce ziyaretçinin dokunuşlar yaptığı müzede yaz tatili için çocuklara farklı etkinlikler düzenleniyor. Bu anlamda düzenlenen Yaz Partisi etkinliği hem çocuklara hem ailelerine çok eğlenceli dakikalar yaşattı. Mutlu anların fotoğraflara yansıdığı anlar haberlere yansıdı.

Antalya Kepez Dokuma Park Çocuk Atölyesi Yaz Partisi

Zihin ve beden geliştirici etkinliğin yer aldığı yaz partisinde, çocuklar kendi el emekleri ile yaptıkları oyuncaklarla oynamanın da keyfini yaşadılar. Anne ve çocuk arasındaki iletişimi arttıran yaz partisinde, çocuklar havuz keyfi yaşadı ve su dolu balonlarla belirlenen hedeflere atış yaptı. Eğlenceli müziklerle dans eden çocuklar, anneleriyle birlikte hayal gücünü zorlayan ve el becerisini ortaya çıkaran çalışmalar gerçekleştirdi ve çocuklar güzel bir ortamı paylaşma imkânı buldu.

Kepez’de Partiler, şenlikler 

Anadolu Oyuncak Müzesi Oyuncak ve Sanat Atölyesinde partiler ve şenliklerde düzenlenerek, çocukların iç dünyasının dışavurumu sağlanıyor. Oyuncak ve Sanat Atölyesi, her yaş grubuna hitap ederek, çocukların gelişim alanlarını destekleyip sanatı oyunla birleştirerek her gün farklı çalışmalara kapı açıyor. Saatlik seanslar şeklinde gerçekleştirilen atölye çalışmalarına, büyük yaş grupları ve okul grupları da katılım sağlıyor.

Anadolu Oyuncak Müzesi’nin Oyuncak ve Sanat Atölyesi’nin çalışmalarına katılmak isteyenler (0242) 334 09 00 numaralı telefondan gerekli bilgileri alabiliyor. Her farklı yaşa uygun atölye çalışmalarının yer aldığı Anadolu Oyuncak Müzesi Oyuncak ve Sanat Atölyesi eğlenceli dakikalar geçirmek isteyen tüm çocukları Dokumapark’a bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu