Özel Haber

Gelinlerdeki İlk Gece Korkuları ve İlk Gece Tüyoları

Evliliğin ilk gecesi çok endişeli ve nefes kesici olabilir. Bununla birlikte gelin için zaman zaman bunaltıcı olabilmektedir. İlk Gece korkuları ancak gelinler için bu ilk gece tüyoları, ilk gece için kaygı düzeylerini kesinlikle birkaç basamak aşağı çekecektir.

Evlendikten sonraki ilk düğün gecesinde bazı gelinlerin gergin ve endişeli olduğu aşikardır. Görücü usulü bir evlilik düzeni ise veya gelin utangaç ve uysal ise daha fazla endişeli olabilmektedir. İkili uzun zamandır birbirini tanıyorsa, durum yine de kolay olabilir. Buradan ipucu alarak gelinler için bazı pragmatik ilk düğün gecesi ipuçlarını özel haber olarak sunuyoruz.

Bu öneriler, deneyimi daha büyüleyici kılıyor. Evlilik yasal ve sosyal bir yapıdır. Heyecan verici olduğu kadar ciddidir. Bu evlilik duygusu, beraberinde bir ruhsat ve birliktelik beklentisini de getirir. Evliliğinizin sağlık içerisinde yürümesi için karşılıklı vereceğiniz ödünler bulunmaktadır. Bu ödünler ilk gece korkuları ile başlar.

İlk Gece Korkuları Gelinler İçin Neden Bu Kadar Önemli?

Birlikte ilk gece ikili için heyecan verici olabilir. Genellikle, ikilinin o gergin hissi ve ardından heyecan vardır. Bununla birlikte, bin yıllık bir çift birbirini zaten tanıyorsa, kaprislerini ve fantezilerini ifade etmeleri kolaylaşır.

Düğünün ilk gecesi, ömür boyu sürecek bir arkadaşlığa kapı olması beklenmektedir. İlk gece etrafında endişelenecek bir şey olmamasına rağmen gelin üzerinde çok fazla baskı bulunur. Burada, gelinlerin ilk gecenin o kadar da zor ya da bunaltıcı olmadığını anlamaları için bazı ilk gece ipuçları yardımcı olacaktır.

İlk Gece Korkuları
İlk Gece Korkuları

Gelin İçin Temel İlk Gece İpuçları

İlk gece korkuları çok garip olabilir ama gelin için bu ilk gece tüyoları ile bu garipliğin üstesinden kolaylıkla gelebilirsin:

Öncelikle seks her şey değildir.

Çoğu zaman, kıkırdayan arkadaşlarınızdan, nedimelerden ve hayatınızdaki diğer önemli kadınlardan alacağınız ilk gece korkuları ile ipuçları, birlikte samimi bir gece geçirmenize yardımcı olmaya çalışıyor. Ancak düğün gecesi için bu ipuçları hakkında hatırlamanız gereken şey, seksin tek şey olmadığıdır.

Seks hayatın bir parçasıdır. Yaşam boyu sürecek bu ilişkide fiziksel bağa yardımcı olur. Ve televizyonda, filmlerde ve internette gördüğünüzün aksine, zorunlu değildir. İlk gece evlilik, yapılanlarla değil, anılar yaratmakla ilgilidir. Birlikte ilk gecenizde samimi olmanız gerektiğine dair bir kural yoktur. Bunun yerine, buzu kırın ve önce birbirinizi tanıyın. Zaten yıllar sonra bu gün hakkında hatırlayacağınız tek şey budur.

İlk Gece Korkuları
İlk Gece Korkuları

Rahatlayın, birlikte ilk gecenizin tadını çıkarın

Biz insanız ve hata yaparız.  Bu yüzden ilk gece korkuları ile endişelenmeyin ve derin bir nefes alın, sonra rahatlayın. Gelin için en önemli ilk gece ipuçlarından biri olarak, rahatlayın ve anın tadını çıkarın. Geçmişle ya da gelecekle meşgulsen, tüm bu endişelerin bir faydası olmaz. Ve kaygı cinsel deneyimi etkiler, bu yüzden rahatlamak ve akışa devam etmek daha iyidir.

Unutma, her şey ikinizin arkadaş, arkadaş ve bir çift olarak birbirinizle nasıl bağlantı kurduğuyla ilgili. Bunu basit bir Netflix gecesi ile alırsanız ve telaşlı bir gün ve yorucu bir gelin diyetinden sonra patatesleri soğutur veya hatta yutarsanız, sizin için daha fazla güç.

 Gariplik ilk gece iyidir

Düğün geceniz birdenbire garip gelebilir. Çünkü iki farklı insan artık aynı mekanda ve birlikte yaşamaya hazırlanmaktadır. İlk gece korkuları ile iyi bir flört döneminiz, hatta bir aşk evliliğiniz olsa bile, birlikte yaşamak tamamen farklı bir top oyunudur. Tek yapman gereken, onu tüm garipliğiyle kucaklamak.

Samimi anlarınızın garip olmasına izin verin, biz insanlar hata yaptığımız için konuşmaların garip olmasına izin verin ve biri mükemmel değilse de gayet iyi. Aşkın ve çiçek açan bir tutkunun olduğu yerde, biraz beceriksizlik hiçbir şeyi mahvedemez. Bu nedenle, onu kucaklayın ve sahiplenin.

İlk Gece Korkuları
İlk Gece Korkuları

Önce arkadaş, sonra sevgili olun: İlk gece için önemli bir ipucu

Aşk evliliği durumunda, nasıl arkadaş olduğunuzu hatırlayın ve güveni ve bağı hatırlayın. Bu kesinlikle sizi rahatlatacak ve daha az endişeli yapacak ve arkadaşlığı derinleştirmeye yardımcı olabilir. Görücü usulü bir evliliğiniz varsa, önce arkadaş olmak, arkadaşlarınızdan ve ailenizden kabul edebileceğiniz en iyi ilk gece ipuçlarından biridir.

Gelinin rahatlaması ve hayat arkadaşıyla bir dostluk bağı kurmaya çalışması gerekir. Bu dostluk, zor zamanlarda bile evliliğiniz için güçlü bir temel oluşturacaktır.

Yakınlık acı verici olabilir

Dışarıdaki bakireler için endişelenmeyin, ilk seks acı verir. Rahatsız edici ve rahatsız edici olabilir. Ve bunun nasıl doğru yapılacağına dair notlar verdiyseniz, bunları yürürlüğe koymadan önce onlardan memnun olduğunuzdan emin olun. En başından karar verebilmeniz için güvenebileceğiniz birinden gelin için ilk gece tüyoları alın.

İlk gecede kalbini konuş

İlk gece için utangaç bir kadın ile gelin olmanız gerekmez. Rahatsız hissediyorsanız, konuşun. Mümkünse eşinizle konuşun ve  ne yapmasını istediğinizi açıkca söyleyin. Bununla birlikte nasıl hareket etmesini, ne yapmasını belirtin. Eşinizle konuşun ve gecenin anın tadını çakırın.

Ruh halini ayarla

Eğer sizinki bir aşk evliliğiyse, o zaman bu gelin için ilk gece tüyoları tam size göre. İlk gece için iyi bir oda dekorasyonu düzenleyerek , bazı romantik anlar, hatta belki bir dizi şehvetli masaj ekleyerek havayı yükseltin. Bunlar kesinlikle ilk düğün geceniz için bir şeyler renklendirecek .

İlk gece için doğum kontrolü hakkında kendinizi eğitin

İlk düşünceniz aile planlaması olabilir. Doğum kontrolü ilaçları almanın yansımalarını görebilirsiniz. Ayrıca, diğer önleyici tedbirlerinizi kullanmanın yollarını da değerlendirin. Tıbbi/gerçek bir tavsiye arıyorsanız, jinekologunuza bile danışabilirsiniz. İlk geceye ait duygular, çılgınlıklar ve heyecanla dolup taşmamak önemlidir. Akıllıca planlamak zorunludur – daha sonra da her şeyin yolunda gitmesini istiyorsanız.

Yakın evli arkadaşlarınızla endişeleriniz hakkında konuşun

Son olarak, gelin için bu ilk gece düğün tüyoları faydalıdır. Evet, ilk düğün gecesinde her gelin gergin olabilir ve bu gerginliğe kapılmamak için bu aşamadan geçmiş evli bir arkadaşa bunu iletmek önemlidir. Eşiniz duygularınızı anlayacaktır. Bu sayede kişisel olarak endişenizle neşe içinde başa çıkabilirsiniz. Geceyi canlandırmak için size bazı yaramaz ipuçları verebilir.

İlk geceniz çok anlamlıdır ve gelinler için bu ilk gece tüyoları, gelinlerin bu geceyi sevgi, saygı ve bolca sevgi dolu bir hatıra haline getirmelerine yardımcı olmaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu