EkonomiÖzel Haber

37 Lira Taksitle Kredi Tahsisi Müjdesi Ziraat Bankası’ndan Geldi

Son dönemde düşen faizlere rağmen alınan kredilerde ödenecek faiz tutarı halen yüksek tutarlarda. Bu anlamda acil para ihtiyacı olan kişiler zorunlu kalmadıkça kredi çekimi için bekleme yoluna gidiyor. Ancak durum acil olunca işler değişiyor. Bu anlamda kredi çekeceklere müjde Ziraat Bankası’ndan aylık 37 TL taksitli ödeme imkanları ile geldi. Detayları ise yazımızda bulunuyor.

Ziraat Bankası’ndan Yeni Kredi Paketi

Ziraat Bankası zaman zaman yaptığı kampanyalardan birisine de Tüketici Ürün Paketi ile attı. Bu anlamda ihtiyacı olan vatandaşlara ulaşmayı ilke edinen banka kişilere 1,42 faiz oranı ile kredi tahsisi yapacak. Bankalar arasında en düşük taksitli kredi olarak dikkatleri üzerine çeken kampanyada 36 ay vade imkanı bulunuyor. Ancak alan kişilere ayrıca hayat sigortası yapıldığını da belirtmek isteriz. Kredi ürünleri ile diğer hususlarda daha ayrıntılı bilgileri banka şubelerinden de alabilirsiniz. 3 Ay Ertelemeli 5 Bin Lira Kredi tercihlerinizde bankalarda bulunuyor.

Aylık 37 TL Taksitle Kredi Tahsisi

Ziraat Bankası kriterleri taşıyan kişilere aylık 37 lira taksitle geri ödemesi olan kredi imkanı veriyor. Bu krediye başvuruda internet bankacılığını kullanan ve banka üzerinden maaş alanlar için online başvuru yapma imkanı bulunurken diğer kişiler de banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyor. Bu çerçevede bankanın kredi tahsisi için aradığı kriterler de kısaca şu şekilde;

  • 18 Yaş ile kredi çekebilme yaş aralığında olmak (18- 65)
  • Aylık geliri olması ve düzenli olarak en az üç aylık SGK şartı
  • Bankacılık ürünleri alımında yasaklı olmamak ( Yasal Takibi olmama)
  • Kredi çekmek için notunun çekilebilir seviyelerde olması
  • Kimlik ile başvuru yapmanız mümkün.
  • Kredi alımında bankanın tahsisi kendi mevzuatı içerisinde kendilerine bağlı olup kredi tahsisi yapmasına engel husus olduğunda kredi size verilmeyebilir.

Kredi Hesaplama

Ziraat Bankası kredi hesaplama sayfası üzerinden alacağınız kredi miktarı, ödeyeceğiniz vade tutarları ile hesaplamalar yapmanız mümkün. Bu anlamda 37 TL taksitli kredi almak isteyen kişiler 1000 TL kredi alımında bu taksitten faydalanıyor. 36 ay vade seçen kişiler aldıkları 1000 TL için toplamda 1346 TL geri ödemesi yapacak. Bu kredinin faiz oranı da 1,42 olarak belirlenmiş. Bu oran bankalar arasında tüketici kredisi faizi olarak en iyi seviyelerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu