Biyografi

Vales Kimdir? Gerçek İsmi Ne? Yaşı Kaç? Sevgilisi Kim?

Sosyal medya ile Youtube kanalı sayesinde ünlenen Vales kimdir sorularına yanıtlar aranmaktadır. Öyle ki genç haliyle kısa sürede milyonlarca kişi tarafından merak edilmektedir.

Youtube sosyal medya ile ünlenen kişilerden biri de Vales olmaktadır. Gerçek ismi Berk Oral olan Vales 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine halen devam etmektedir. Ancak eğitimi hakkında çok ayrıntılı bir bilgi söz konusu değildir. Genç yaşta ünlenmesinin nedeni çektiği videolardır. Enes Batur’un yakın arkadaşıdır. Bu anlamda 100.000 Kez Enes Batur söylemi bulunan Vales bu sayede çok kişiye adını duyurmuştur.

Berk Oral eğlenceli videolar çekmektedir. Bu videolar içerisinde oyunlar dikkatleri çeker. Özellikle MineCraft ile izleyici toplamaktadır. Kendisine eşlik eden kişiler ile birlikte Nononlive, Discord yayınları, eğlenceli videolar çeken Vales, Enes Batur sayesinde ünlenen youtuber olarak bilinmektedir.

1,93 boyu ile 75 kilogram ağırlığında olan Berk Oral ismi hoşuna gittiği için Vales ismini kullandığını açıklamıştır. Gerçek anlamda internette kuponlar anlamına gelen Vales nichi ile kısa sürede kim olduğunu meraklandırmış,  böylelikle Vales kimdir sorularına yanıtlar aranmaya başlanmıştır.

Vales Kimdir?
Vales Kimdir?

Vales Kimdir, Özel Hayatı, Sevgilisi Kim?

Kısa sürede çektiği videolar ve izlenmeler ile 1,5 milyon aboneye ulaşan Vales’n kanalı Mart 2019 tarihinde açılmıştır. Çektiği eğlenceli videolar onu trend olarak beşinci sıraya çıkarmış ve milyonlarca kişi sürekli gündem oluşturan videolarını izlemektedir. Bu durumu onun özel hayatı, kariyerinin ve sevgilisinin kim olduğunun sorgulanmasına neden olmaktadır.

Videolarında birlikte çekimler yaptığı Anna Deniz özellikle Vales’in sevgilisi mi sorularını akıllara getirmektedir. Ancak kendi açıklamalarında Anna deniz sadece kız arkadaşıdır. Ve Berk kız arkadaşının dokunduğu her şeyi alma misyonuyla hareket etmektedir. Bu durum daha çok politik olarak izleyici artırma olarak değerlendirilebilir.

Görünen o ki, Vales adıyla Berk Oral youtube ile adını duyurmaya devam edecektir. Zira çektiği videolar kısa sürede binlerce izlenme almaktadır. Trend olması ile fenomen olmasının ardından merak edilen Vales sosyal medya ile erken yaşta ünlenen kişiler arasına adını yazdırdı.

Çektiği oyun videoları gençler ve oyun severler tarafından çok ilgi gördü. Halen gündem olmaya devam eden videoları yaşam içerisinde aynı zamanda trend olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu