Biyografi

Cansın Helvacı Kimdir?

Sürekli ekranlarda gördüğümüz ünlü yüzler ailemizin bir üyesi gibi her gün karşımızdadır. Ancak zamanla kim olduğunu da merak ederiz. Son zamanlarda A Haber programında sunuculuk yapan Cansın Helvacı da merak ettiklerimizden bir tanesi. Milyonlarca kişi izlediği kişinin kim olduğunu ara ara merak edebilir. Bu anlamda sizlerin de merakınız bir nebze gidermek istedik.

Cansın Helvacı Kimdir?
Cansın Helvacı Kimdir?

Cansın Helvacı Kimdir?

Anne ve babası Balkan göçmeni olan Cansın Helvacı İzmir’de 1989 yılında doğmuş. Aslen Selanikli olmasına karşın İzmir’de yaşamış ve burada ilkokul ile ortaokul eğitimini görmüş. Bir çok kişi gibi buradan İstanbul’a göçmüş ve eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde görmüş. Habertürk televizyonundan A Habere geçen Cansın Helvacı güzel sunumu ile herkesin dikkatini çekiyor. 1,75 boyunda, yaklaşık 54 kilo ağırlığında olan güzel sunucunun göz rengi de kahverengi. Annesi Canan babasının adı ise Saim. 2016 yılında babası Saim Beyi kaybetmiş.

Cansın Helvacı Kimdir?
Cansın Helvacı Kimdir?

A Haberde Memleket Meselesini Sunuyor

A Haber televizyonunda henüz gece ajansını sunan güzel sunucu bunun yanında Memleket Meselesi isimli programı hem hazırlıyor hem sunuyor. İnstagramda 36 binden fazla takipçiye sahip Biyografi ile merak edilen ünlü sunucu  her gün 17:00 ile 19:00 saatleri arasında programını sunuyor.

Cansın Helvacı Evli mi Sevgilisi Kim?

Henüz evli olmayan Cansın Helvacı’nın özel hayatı da medyaya yansımış değil. Bilinen bir sevgilisi ve hayat arkadaşı yok. Ancak olması halinde de sitemizden sizlerle paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu