Biyografi

Hazar Ergüçlü, Yaşı, Nereli, Sevgilisi Kim? Filmleri

Kıbrıslı güzel Hazar Ergüçlü 1992 doğumlu. Lefkoşa’da Belediyede yapılan gençlere yönelik tiyatro çalışmaları sonrasında Derviş Zaim’in Gölgeler ve Suretler isimli sinema filmiyle profesyonel sinema oyunculuğuna adım attı. İşte Hazar’ın biyografisi ve merak edilenler.

Kuzey Güney isimli dizi sonrası televizyona adım atan Hazar Ergüçlü Eylül karakterini Medcezir’de yansıttı. Bu rol ona ülke çapında ün kazandırdı ve ekranların aranılan yüzü olmaya başladı. Kader rolüyle Analar ve Anneler dizisine hayat verirken Yüksek Sosyete isimli dizi de Cansu karakterini oynadı.

Blue TV Dijital Platformunda Saklı isimli diziyle oyunculuğuna oyunculuk katan Hazar burada Aslı karakterini canlandırıyor. Başrol oyuncusu Ozan ile birlikte yaşadığı aşk ve çocuğunu kaybettiği için yaşadığı acılar eşliğinde sevişme sahneleri de gündeme düştü. Defne Kayalar ile oynayan Hazar saklı dizisiyle birlikte daha çok merak edilen Hazar Ergüçlü’nün en son Onur Ünlü ile birlikte ilişkisi olduğu belirtiliyor.

Geçtiğimiz aylarda 1915 Ermeni Tehcirinin yıl dönümü olarak kabul edilen 24 Nisan tarihinde İnstagram hesabından yaptığı paylaşım ile gündemde okların hedefi haline gelen Hazar bu paylaşımını daha sonra sildi. “Bazı yaralar zamanla iyileşmez. 24 Nisan 1915” paylaşımı kendisine bir anlamda pahalıya patladı. Bir çok takipçisinden tepki alırken sosyal medya hesabında da yorumları kapattığı görüldü.

FİLMOGRAFİSİ

2013 Benim Dünyam Ayla – Ela’nın Kardeşi Başrol

2012 Açlığa Doymak Sena Başrol

2010 Gölgeler ve Suretler Ruhsar Yardımcı Karakter

2017 Kar Müzzeyen Başrol Oyuncusu

2018 Gerçek Kesit: Manyak – Yardımcı Karakter

2018 Ahlat Ağacı – Başrol Oyuncusu

Televizyon

2016 Yüksek Sosyete Cansu Koran Başrol

2015 Analar ve Anneler Kader Ayaz Başrol

2013 – 2015 Medcezir Eylül Buluter Başrol

2011 – 2013 Kuzey Güney Simay Canay Yardımcı Karakter

2017 Hayat Sırları Seher Kuzgun Başrol

2018 Dudullu Postası Melis Başrol

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu