Yaşam

Rüyada Kedi Sevmek ne Anlama Geliyor? Kediyi Öperken Görmek

Teknoloji bizlerin içine öyle işlemiş ki gece vakti gördüğümüz rüyayı bile anında sorgulama yapıyoruz. Bu sorgulardan birisi rüyada kedi severken görmek. Kedi ile ilgili bir çok rüya karşımıza çıkabilir. Bunlarında hepsinin bir anlamı bulunuyor.

Kedi Severken Görmek Sizi Endişelendirmesin

Rüyada kedi sevmek endişelenmenin aksine çok güzel hayırlı haberlerin işareti olarak görülüyor. Bununla ilgili bir çok yorum söz konusu. Kedi görmenin yanında o kediye severken görmek için yorumlar şu şekilde,

  • Evlilik işareti olarak nitelendiriliyor.
  • Sevilen kedinin yer değiştireceğinize işaret ettiği niteleniyor.
  • Kedinin cinsine göre farklı yorumlar söz konusu oluyor.
  • Kedi sahibinin kısa süre içinde mutluluğuna işaret ediyor.
  • Kedi severken gören kişi evliyse hayırlı evlatlara sahip olunacağı söyleniyor.

rüyada kedi sevmek

Rüyada Kediyi Sevmek Hayırlı Haberlere İşaret

Kedi görmek ve kediyi sevmek hayırlı haberler geleceğine işarettir. Burada rüya sahibinin beklediği bir haber söz konusu olabilir. Bu haberle ilgili müjde alması da muhtemeldir. Diğer bir husussa kişinin işiyle ilgilidir. Burada kazancı ve gelirinin başarılı olacağına inanılır. Hayatta bağımsız bir başarının anahtarı olarak rüyada kedi sevmek görmeniz olabilir.

Kediyi Öperken Görmek

rüyada kedi

Eğer rüyanızda kediyi severken öpüyorsanız burada sizin merhametli insanlarla tanışacağınız anlamına geliyor. Burada zor durumda olmanız halinde yakınlarınızın yardımı ile bu zorlukları atlatacağınız düşünülebilir. Yani rüyada kedi severken görmek güzel ilişkiler kuracağınız, zorlukların üzerinden geleceğiniz, hayırlı evlatlar sahibi olabileceğiniz bekarsanız yakın bir zamanda evleneceğiniz anlamına da gelir.

Rüya tabiri tabiri yorumlayan kişiye göre de değişiklik gösteriyor. Burada görenden çok yorumlayan kişiler farklı anlamlar çıkarabiliyor. Bu sebeple yapılan tüm yorumlara da belli yerlere kadar inanmak gerekiyor.

Rüyada Kedi Tırnaklarını Geçirirken Görmek

Kediyi seversiniz ama yeter artık gitsin dersiniz. Ancak o gitmez ve size yapışır, tırnaklarınızı kıyafetine geçirir ve gitmeyeceğim diye direnir. Bu şekilde gördüğünüz zaman sizin için kötü bir haber geleceği anlamına geliyor. Muhtemel olarak beklediğiniz bir haberin kötü olacağına yormak daha doğru olur. Yaşam sizlere neyi getirecek bilemeyiz. Rüyaların hepsi gerçek olacak diye bir husus yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu