BankalarHalk BankasıKredi Kartı

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Yolları

Bireysel olarak Halkbank Kredi Kartı başvurusu ile Paraf Kart ayrıcalıklar dünyası aynı zamanda ticari olarak hizmet vermektedir. Bu anlamda kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Hangi yollarla alınır? Kimler kredi kartı alabilir? Bir çok soruya yanıt aranabilmektedir.

Türkiye Halk Bankası, ya da kısaca bilinen ismi ile Halkbank, 1933 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı, küçük ve orta büyüklükte olan esnafa ve sanayi kuruluşlarına kolay ve ucuz kredi vermektir. 1950 yılında kadar Halk Sandıkları aracılığı ile kredi hizmetlerini yürüten banka bu tarihten sonra banka hüviyetine girmiş ve şube açmaya başlamıştır. Giderek de bankanın mevduat ve kredi hacmi yükselmiştir. Bir devlet bankası olan Halkbank, geçtiğimiz yıl aktif büyüklük olarak dünya sıralamasında 159. sıradadır.

Halkbank Kredi Kart Başvurusu Çeşitleri

Bireysel bankacılık sistemi içinde kredi kartları konusunda son yıllarda büyük bir atılım içine giren Halkbank’ın sloganı, Ayrıcalıklar Bu Paraf’ta! olmuştur. Banka kredi kartı dünyasında bütün ayrıcalıkların bu Paraf’ta olduğunu iddia etmektedir. Paraf Kart, alıveriş kolaylığı sağlamanın yanında haracamaların taksitlendirilmesi ve ParafPara kazanma konusunda da ayrıcalık yaratmaktadır.

Paraf Kart yanında ayrıca

  • Paraf Gold,
  • Paraf Platinum,
  • Paraf Business,
  • Parafly ve Parafly Platinum kartları da benzer ödellikler taşımaktadır.

Bir de son günlerde müşterilerin tercihlerine sunulan bir kredi kartı daha var: HalkCard. Bu kartın özelliği bir kart ücreti istenmemesidir. Ancak buna karşılık bu kart ile kampanya özelliklerinden yararlanmak veya taksitli işlem yapmak mümkün değildir.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu
Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Kredi Kart Başvurusu Hakkında Bilgi

Halk Bankası’ndan Paraf Kart ile bu kredi kartlarından herhangi birini talep etmek için, bankanın en yakın şubesine gitmek yeterlidir. Başvuru yapıldıktan sonra sonucunu başvuru yapılan Halk Bankası şubesinden ya da 444 0 400 Halkbank Dialog Merkezi’ni arayarak öğrenmek mümkündür.

Daha fazla bilgi almak istenirse, bankanın http://www.halkbank.com.tr internet sitesine girilebilir ya da 444 0 400 numaralı Halkbank Dialog hattı aranabilir. Banka ve ürünleri hakkında bilgileri de ayrıca sitemizden bulabilirsiniz.

Halkbank dijitial bankacılık ürünü kullananlar bu anlamda başvurularını kullanıcı adı ve şifresini girdikten sonra kredi kartı menüsü ile yapabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu