Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ekonomi kurmaylarında yapılan değişiklik sonrası Para Politikası Kurulu yaptığı ilk toplantı ile faiz artırımına gitti. Bu aşamada bankaların kredi faiz oranları da değişti ki tüketici kredisi almak isteyen kişiler bu oranlar ile ne kadar ödeyeceğini de merak ediyor. Para ihtiyacının karşılanmasında ilk aşama olan bankalardan kredi faizleri de birbirinden farklılık gözetirken devlet bankası Ziraat kredi faiz oranları ile alabileceğiniz kredi miktarına göre ödemeleriniz de vadesine göre farklılık göstermektedir.

Ne Kadar Öderim?

Alacağınız kredi miktarı ve vadesine göre Ziraat Bankası Tüketici Kredisi alımı ve masrafları da değişiklik gösteriyor. Bu anlamda muhtemel alacağınız tutarlar ile ödeyeceğiniz miktarlar şu şekilde;

Kredi Tutarı 12 24 36
10 Bin Lira 931 514 377
20 Bin Lira 1.863 1.029 755
30 Bin Lira 2.795 1.544 1.132

Ziraat Bankası, kredi çeşitliliği ve avantajları bakımından Türkiye piyasasındaki en iyi bankaların başında gelmektedir. Özellikle birçok farklı alanda uyguladığı kredilerle, büyük hizmet vermeye gayret etmektedir. Bakıldığı zaman son yıllarda çiftliler için birçok yeni kredi imkânı sunulduğu görülmektedir. Bu anlamda gerek iş adamı olsun, gerekse de çiftçi olsun, ayrım olmaksızın birçok kredi imkânı sunulmaktadır. Ziraat bankası kredi başvurusu aşamasında da müşterilerine gereken tüm kolaylığı sağlamaktadır. Şubeden yapılan başvurularda sizlerden bazı evraklar istendikten sonra kredi başvurunuz alınmaktadır.

Kredi Başvurusunda Ziraat Bankası

Şube yetkilileri sizlere öncelikle almak istediğiniz kredinin türünü belirtmeniz için bir form vermektedir. Ardından almak istediğiniz kredinin türüne göre sizlerden bazı belgeler istenmektedir. Bu belgeler genellikle nüfus cüzdanı, gelir belgesi belgeleridir. Elbette gerekli görüldüğü durumlarda bu belgelere ek olarak sizlerden başka belgeler de istenebilir. Kredi faiz oranlarına bakıldığı zaman, Ziraat Bankası kredi konusunda en avantajlı bankalardan birisidir. Vade seçenekleri de oldukça avantajlı olan Ziraat Bankası, çok eski zamanlardan beri bu anlamda hizmet vermeye devam etmektedir. Tarım kredisi, ihtiyaç kredisi, tüketici kredisi, arsa kredisi, taşıt kredisi başta olmak üzere daha birçok ihtiyaç alanında kredi ödemeleri yapılmaktadır.

Kredilere Başvuru Yolları

Bu kredilere başvuru şeklinde şube başvurularının yanı sıra, mobil ve internet başvuruları da geliştirilmiştir. Banka müşterileri, mobil veya internet üzerinden bu kredilere rahatlıkla başvuru yapabilir. Sadece TC kimlik numarası yazılarak, bu kredilere başvurulabilir. Bireysel bankacılık sisteminden yapılan başvurularda, paranız dahi sizlere direkt olarak internet üzerinden aktarılmaktadır. Bireysel bankacılık sistemi anlamında da en gelişmiş sistemlerden birisi oturtulmuş bulunmaktadır. Ziraat Bankası‘nın sürekli olarak sorunsuz işleyen bir internet sistemi bulunmaktadır ve bu sistem üzerinden her türlü kredi başvurusunu kolaylıkla yapma imkânınız bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu