Ziraat Bankası

Değerli Varlıklarımızı Korumak İçin Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücretleri

Herkesin kendisine göre değerli bir saklayacağı unsuru bulunuyor.  Maddi açıdan saklanacakların yanında manevi olarak saklayacağımız hususların ön plana çıktığı bir dönemdeyiz. Bizim için değerli olan her şeyi saklamak, korumak istiyoruz ki bu gibi hususlarda bankalarda bulunan kiralık kasalar güvenli bir şekilde saklayabileceğimiz ilk adresler.

Ziraat’ten Kiralık Kasa Hizmeti

Kiralık kasa hizmetini elbette tüm bankalar veriyor ancak en çok şube sayısı ile bizlere en güvenlisi devlet bankası olan Ziraat Bankası ilk aklımıza gelenlerden birisi. Bu çerçevede maddi açıdan değeri olduğu kadar manen de korumak istediğiniz tüm eşyalar ve emanetler için size yakın bir Ziraat’ten kasa kiralamanız mümkün olabilir. Ancak belirtmek gerekiyor ki her Ziraat şubesinde kiralık kasa hizmeti verilemiyor.

Kasanın Büyüklüğüne Göre Ücret

Öncelikle sizin saklamak istediğiniz emanetin büyüklüğü önemli. Çünkü bu büyüklük için farklı ücretler ile karşılaşıyoruz. Çok daha büyük emanetleri de saklamanız için uzak bir banka şubesine gitmek zorunda da kalabilirsiniz. Siz kiralamak istemeniz halinde kasanın açılış işlemleri esnasında kiralık kasanın yıllık bedeli ile bu bedel kadar depozito ücretini bankaya ödüyorsunuz ve erken kapatmak isterseniz bu ücret size iade ediliyor.

Hesaptan ve Kartınızdan Ödeme Yapabiliyorsunuz

Ziraat Kiralık kasa hizmetini alırken ödeyeceğiniz tutarları Ziraat Bankkart Combo Kredi kartı başta olmak üzere tüm kartlar ile ödeme imkanınız bulunuyor. Dilerseniz elbette hesabınızdan ve nakit olarak ödeme imkanınızın olduğunu da ayrıca belirtmek gerekiyor.

Hangi Ziraat Bankası Şubelerinde Kiralık Kasa Var?

Ziraat Bankası Kiralık Kasa ve ürünleri ile diğer hususlarda ayrıntılı bilgiye banka şubeleri ve Ziraat Müşteri Hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Genel itibar ile sizlere verdiğimiz bilgilerde yeterli olacaktır. Burada en önemli hususlardan birisi size bu hizmeti verecek banka şubeleri bulabilmenizdir. Bu anlamda Ziraat Kiralık Kasa hizmeti veren bankalara buradan ulaşma imkanınız olduğunuz hatırlatalım.

Güncel Kiralık Kasa Ücretleri Ne Kadar?

Diğer en çok merak edilen husus ise Ziraat Bankasının vermiş olduğu kiralık kasalar için tüketicinin cebinden ne kadar kira ücreti çıkacağıdır. Burada ödemenin hesaplanmasında ilk kriter kasanın büyüklüğüdür. Bu bilgiler ışığında muhtemel ödeyeceğiniz tutarlar şu şekilde;

  • Büyük boy kasa 744 TL Depozito ücreti 469 TL (asgari)
  • Küçük boy kasa 469 TL
  • Orta Boy kasa 607 TL
  • Özel Boy Kasa 848 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu