Yerel Haberler

Karikatür Sanatçısı Hakan Kok’un Sergisi Yüzler ve İzler Dokuma Park’ta Kapılarını Açtı.

Dokuma Park Sanatseverlere Ev Sahipliği Yapmaya Devam Ediyor. Son olarak Karikatür Sanatçısı Hakak Kok’un çalışmaları Kepez Dokuma Park Modern sanatlar Galerisinde sergilemeye açıldı.

Kepez Dokuma Park’ta Sergi

Siyaset, Spor, Sanat ve Edebiyat dünyasında adını duyuran kişilerin karikatürlerinin yer alması nedeniyle Yüzler ve İzler ismini koyduğu sergi Kepez, Dokuma Parkta açıldı. Sergi 1 Aralık tarihinde kapanacak.

Hakan Kok Ünlüleri Bir Araya Getirdi

Son yıllarda sanatsal aktivitelerin merkezi haline gelen Dokuma Park Antalya’lıların çeşitli sergileri de gezmesi imkanı veriyor. Son olarak keyifli bir karikatür çalışmalarından derlenen sergi vatandaşlara kapısını açtı. Karikatürist Hakan KOK Antalyalılar Derneğinin katkılarıyla yaklaşık 90 eseri vatandaşların beğenisine sundu. Ev sahipliği yapan Kepez’in Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün de sergide bir tablosu bulunuyor.

16 ncı Sergisi

Hakan Kok’un ayrıca ilk sergisi değil. Karikatür sanatıyla yakından ilgilenenler yakından tanıyor olsa da; sanatçı 16 ncı sergisini açtı. Bu anlamda sergiyi ve tabloları görmek isteyenler 1 Aralık tarihine kadar Antalya, Kepez Dokuma Park’ta gezebilir. Yerel Haberler kategorimizde diğer Antalya haberlerini inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu