Yaşam

Mahkum Dizisi Nereden Uyarlandı? (Fox TV)

Yaşam – Fox TV ekranlarında yeni başlayan Mahkum dizisi ilgi çekici bir senaryo ile yayınlanmasının ardından bir çok kesim senaryonun nasıl yazıldığı, dizinin uyarlama olup olmadığını soruyor. Belli ki reytinglerde önemli bir yer edinecek olan dizinin meraklısı şimdiden arttı.

Mahkum Fox TV’de Başladı

Mahkum dizisi Fox TV ekranlarında izleyicisine merhaba dedi. Dizinin kadrosundaki önemli isimler dizinin reytingleri için önemli. Zira Onur Tuna, Seray Kaya, İsmail Hacıoğlu ve Melike İpek Yalova önemli dizilere imza atmış ünlü simalar. Bu simalar dizinin kalitesini de artırıyor.

Cumhuriyet Savcısını Canlandıran Fırat Bulut

Dizide Cumhuriyet Savcısını canlandıran Fırat Bulut uyandığında kendisini cezaevinde tutuklu bulur. Fırat burada ailesini öldürmekle suçlanıyor ve masumiyetini kanıtlamak istiyor. Dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk ve senaryo da Uğraş Güneş’e ait. Ancak Türk ekranlarına yeni bir uyarlama dizi olarak merhaba dedi.

Güney Kore Televizyonundan Uyarlama

Güney Kore Televizyonuna ait olan Innocent Defendant dizisinden uyarlama olan Mahkum kendisini cezaevinde bulan ama hiçbir şey hatırlamayan Fırat Bulut ile başlıyor. Savcı olarak ülkenin en zengin ve önde gelen Yesari davasına baktığı esnada başına bunlar gelir. Burada Fırat tuzağa düşer ve masumiyetini de kanıtlamak zorundadır.

Innocent Defendant Dizisinden Uyarlamada Oynayanlar

Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Nihal koldaş, Hayal Köseoğlu, Bülent Düzgünoğlu, Alya Sude Mazak, Anıl İlter, Mehmet Ulay gibi tanınan simalar dizide rol alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu