Vakıfbank

Vakıfbank’tan Satılık Audi A8 Otomatik Vites Araç Fiyatıyla Şaşırttı

Kamu Bankası Vakıfbank bünyesindeki  hacizli araçların satışına devam ediyor. Bankanın internet sitesinden yapılan duyuruya göre 2008 model benzinli otomatik vites Audi A8, 340 Bin Lira başlangıç fiyatıyla satışa çıkarıldı.

Vakıfbank hacizli araç satışları internet sitesi üzerinden e ihale yöntemiyle gerçekleştiriliyor. Aracı almak isteyenler önce Vakıfbank şubelerine gidiyor. Buradan araç satış sözleşmesini imzalayan kişiler araca dair teminat bedelini yatırıyor. Kendilerine ihaleye girebilmeleri için verilen kullanıcı adı ve şifre ile almak istedikleri araca fiyat teklifini dijital ortamlarda veriyor.

Vakıfbank'tan Satılık Hacizli Araç
Vakıfbank’tan Satılık Hacizli Araç

İhalede araca teklif verilmesi ile ihale süreci başlıyor. İhale bitimine 30 dakika kala yeni bir teklif gelmesi ihale sürecini uzatıyor. İhalede araca en yüksek aracı veren kişi yeni sahibi olurken ihaleye giren ama kazanamayan kişiler yatırdıkları teminatları geri alıyor.

Vakıfbank’tan satılık hacizli araçlardan almak isteyen kişiler kredi notuna ve kredi alabilirliğine göre bankanın da uygun görmesi halinde kredi ürünlerinden  faydalanabiliyor. Aracın alımı için ödeyeceğiniz tutar için Tüketici Kredisi de kullanmanız mümkün.

Vakıfbank'tan Satılık Hacizli Araç
Vakıfbank’tan Satılık Hacizli Araç

İhale sonrası araca en yüksek teklifi vermenize rağmen aracı süresi içerisinde satın almazsanız ihale iptal ediliyor. İptal edilen ihale ile yatırmış olduğunuz teminat tutarı da bankaya gelir olarak kaydediliyor.

İhale süreci 3 günlük bir zaman diliminden oluşuyor. Araca başka bir teklif gelmesi halinde yeni teklifler internet sayfasında da görülebiliyor. Aracı isteyenler banka ile iletişim kurarak görebiliyor. Araç Ankara EBİS otoparkında bulunuyor.

Vakıfbank'tan Satılık Hacizli Araç
Vakıfbank’tan Satılık Hacizli Araç

Vakıfbank araç satışlarında verilen fiyat teklifleri muhammen bedel altında verilemiyor. Aracın satışı için KDV ödemesi yapılmıyor. Para ödemesi ile verilen dekont ayrıca fatura yerine geçiyor.

Araç satışı sonrası noter masrafı ve aracın diğer eksik hususları doğal olarak alıcı tarafından karşılanıyor. Uzun süre çalışmayan aracın akü vb hususları nedeniyle çalıştırılamaması halinde kişi çekici ile aracı da götürmek zorunda kalabiliyor.

Vakıfbank'tan Satılık Hacizli Araç
Vakıfbank’tan Satılık Hacizli Araç

Vakıfbank satılık araçlar listesine bankanın internet sitesi üzerinden gidilebilir. Vakıfbank’tan satılık Audi A8 araç için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

4000 cc motor hacmine sahip araç

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu