Gündem

Yumrukladığı Kişi Savcı Çıkınca Korktu Kaçtı

Son Dakika Haberi – İstanbul Maltepe’de iki araç kazaya karıştı. Seyir halindeyken yapılan kaza sonrası araçlardan birinin şoförü S.A. diğer araçtaki şoföre saldırdı ve vurmaya başladı. Saldırı sonrası burnunu kırdığı kişinin savcı olduğunu öğrenen S.A. büyük şok yaşadı.

Maltepe’de Kaza Sonrası

İstanbul Maltepe’de seyir halindeyken iki aracın kazaya karışması sonrasında şoförlerden S.A. diğer aracın şoförüne saldırdı. Aracından inerek diğer şoförün yanına giden ve vurmaya başlayan saldırgan kişinin savcı olduğunu  öğrenince şok geçirdi. Olayın sonrası burnu kırılan savcı hastaneye sevk edilirken darp eden kişi savcı şikayetinde “ ne olursan ol öldürürüz seni’ dediğini söyledi. Kaza sonrası yaptığı darbın arkasından kaçan şahıs daha sonra yanında bulunan arkadaşı ile birlikte İstanbul Anadolu Sulh  Ceza Hakimliğince tutuklandı ve cezaevine konuldu.

Camdan Sarkıp Vurmaya Başladı

Kaza sonrası aracından hızlıca inen ve diğer aracın şoförünün yerine gelen S.A. hakaretler yağdırıp aracın camından içeri sarkmış ve savcıya yumruk atmaya başlamıştı. Kendisini korumaya çalışan savcı bu arada mesleğini dile getirse de saldırgan S,A. “ Ne olursan ol öldürürüz seni” dediği ve arkasından da kaçtığını ifadesinde söyledi.

İki Kişi Tutuklandı

Olay ile burnu kırılan savcı hastaneye giderek S.A ve Ç.A.’dan şikayetçi oldu. İki kişinin gözaltına alınmasından sonra Anadolu Adliyesi Sulh ceza Hakimliğince iki kişi tutuklandı.  Sorguda S.A.nın yanında bulunan Ç.A ifadesinde iki aracın kaza yaptığını, S.A.nın bir hışımla indiği ve diğer aracın yanına gittiğini, ikisini kendisi ayırmaya çalıştığını ve sonra S.A. nın korkup kaçtığını, kendisinin de savcıya yardımcı olduğunu belirtti.

Saldırganın İfadesi

Şüphesi S.A. ise kızgınlıkla yaptığını dile getirirken bu sırada savcının burnundan kan geldiğini, savcı olduğunu öğrenince çekildiğini söyledi. Ayrıca savcıya ne olursan ol öldürürüz seni demediğini de söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu