Gündem

Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya Muhabire Tokat Attı

Son Dakika Haberi – Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sırakaya’nın İHA muhabirine attığı tokat gündem oldu. Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’i konuk eden Sarıkaya’nın olayın yansımasının ardından özür dilemesine rağmen kendisinden beklenmediği hareket herkesi üzdü.

Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’i konuk etmişti. Bu arada ses sistemindeki sorunla uğraştığı görülen İHA muhabirine kızan ve elinden cihazları alarak tokat atan Sarıkaya’nın görüntüleri sosyal medyada yayıldı. Bu haberler sonrası Sarıkaya özür dilemiş olsa da; Fatma Şahin’in yüzüne nasıl baktığını ve bu aşamadan sonra piyasada nasıl bir konuk misafir edeceği de merak konusu oldu.

Attığı tokatla ilgili görüntüler ortaya çıkmasaydı Sarıkaya’nın tavrı ne olacaktı merak konularından birisi. Röportaj sırasında Sarıkaya’nın yanında eğilerek ses sistemi ve araçlarıyla uğraşırken İHA muhabiri Ahmet Demir’e attığı tokat sonrası görüntülerde Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’de tepkisiz kaldığı görülüyor. Bu aşamada Şahin’in de duruma el atması beklenirdi diye düşünüyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu