GündemÖzel Haber

Sadakatsız Dizisi İkinci Bölümünde Bekleneni Veremedi

Kanal D’de yayımlanmasından önce yapılan reklamlarındaki bölümü ile tüm dikkatleri üzerine çeken Sadakatsız dizisi ikinci bölümü ile ekranlara geldi. Konusu itibariyle reytingleri çekmeyi başaran dizi ikinci bölümü yayınlanmasıyla hayal kırıklığı yaşatmaya başladı. İzleyicinin istediği beklediği hareketleri veremeyen karakterimiz Asya sonraki bölümlerde ne yapacağı merak konusu oldu. İlk Fragman ile çok ciddi bir yapıyla karşımıza çıkan dizi ilk bölümü bir yana ikinci bölümüyle beklentinin çok çok altında kaldı.

Asya eşi Volkan’ın cep telefonundaki görüntüleri görmesine, Volkan ile Derinin ilişkisini öğrenmesine rağmen oğlu için adımı atamadı ve geri plana çekildi. Bu demek oluyor ki ileriki dönemlerde Asya geri plana çekilecek ve dizi sürüncemede kalarak devam edecek.

Çok ilginçtir Tekirdağ’da çekilen dizide başka doktor kalmamış gibi muayene olmak için Derin Asya’yı ziyaret ediyor. Burada daha önce demek ki Derin hiç hasta olmamış ki tek doktor olan Asya’yı seçmiş. Mantık açısından Tekirdağ’da tek  özel hastane konumunda olduğu belirtilse de hastanede tek kadın doğum uzmanı olması mantık hatası olmuş.

Medyapım imzalı Sadakatsız dizisinin senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ile Dilara Pamuk tarafından yazılmış. Yönetmenlini de Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği ilk bölümü ile önemli bir izleyici potansiyeline sahip oldu. Bu potansiyel ile ikinci bölümüne çıkan dizi ilerleyen dönemde nasıl bir tepki verecek merak konusu.

İlk fragman ile eşler arasında psikolojik etkisi ne olacak sorusunu sorduran dizide Asya’yı Cansu Dere, Volkanı Caner Cindoruk canlandırıyor. Başarılı bir doktor olan Cansu Dere Başhekim yardımcısı konumunda ve Volkan ile arasında saf bir evlilik ilişkisi olduğunu düşünür. Bu durum bir tek sarı saç telini bulana kadar sürer.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu