Gündem

Göğüs Dekoltesini Abartan Sadakatsız’ın Derin’i Melis Sezen Geceye Damga Vurdu

Son Dakika Haberleri – Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini bulurken ödül töreni de akşam saatlerinde gerçekleştirildi. Törende ödül alan Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen göğüs dekoltesinin büyüklüğüyle dikkatleri üzerine toplarken “Bunu tutuyorum çünkü elimde şu an. Çok heyecanlıyım” dedi.

Yıldızı Parlayanlar Listesine Girdi

Bu yıl 47 ncisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri görkemli bir tören ile sahiplerini buldu. Tören Zorlu PSM’de gerçekleştirilirken Televizyon ve müzik dünyasında ödüllerin dağıtılmasında programı Cem Davran ile Çağla Şıkel sundu.

Kırmızı Halıda Ünlüler

Gecede ünlüler kırmızı halı üzerinde kıyafetlerini yarıştırdı. Herkes birbirinden güzel kıyafetleri ile fotoğraf makinelerine poz verdi. Bu yıl Altın Kelebek jürisi tarafından yetenek ve başarısı ile gelecek vaad eden oyuncular içinden seçilenler arasında bulunan Sadakatsız dizisiz ile ününe ün katan Derin’i canlandıran Melis Sezen Pantene Yıldızı Parlayanlar listesinde yer aldı. Burada Melis’in kıyafeti kırmızı halıdan sonra törene damga vurdu. Melis’in göğüs dekoltesi tüm izleyenlerin dikkatini çekti.

Törende ödül için sahneye çağırılmasıyla heyecanlı olduğu gözlenen Melis Sezen konuşmanın yanında  kıyafetiyle ön plana çıktı. Konuşmasında bunu tutuyorum, çünkü elimde şu an dedi.

1972’den Beri Veriliyor

Her yıl düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri, Hürriyet Kelebek tarafından 1972 yılında verilmeye başlanmıştı. O yıllardan bu yana her yıl düzenlenen yarışmada müzik ve televizyon ödülleri dağıtılıyor. Ödülleri alacak olan kişiler ise Hürriyet ve Kelebek eki okurlarını oyları ile seçiliyordu. Ödül törene Kanal D ve Teve2 den canlı olarak yayınlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu