Ekonomi

QNB Finansbank Enpara ATM Kartlı Kartsız Döviz Yatırma Çekme

Bankaların hizmet verdiği ATM’ler Türk Lirasında olduğu gibi başta Dolar ve Euro olmak üzere döviz kurlarını yatırma ve çekme imkanı veriyor. Söz konusu döviz olunca altın yatırma ve çekme söz konusu değil. Ancak gerek yurt dışından ülkemize gelen yabancı misafirler gerekse Türk müşteriler QNB Finansbank ATM’lerinden kartsız ve kartlı olarak döviz yatırma ve çekme imkanına da sahip olabilir. Ancak dövizle işlem yapan bir bankamatik bulmanız gerekmektedir.

Bankamatikten Dolar, Euro Yatırma Çekme

QNB Finansbank’a ve Enpara’ya ait banka kartı ya da kredi kartı ile şifreli olarak hesaplara ulaşım imkanı veren bankamatikler aynı zamanda döviz yatırma ve çekme işlemine de olanak veriyor. Bunun yanında bazı bankamatik cihazlarının aynı zamanda kartsız olarak döviz bozdurma imkanı verdiği de yapılan açıklamalar arasında. Ancak bankanın internet sitesinde bununla ilgili bilgiye ulaşmak mümkün değil. QNB dijital bankacılık ürünü kullanıyorsanız QNB Mobil sayesinde karekod ile giriş yatıktan sonra da ATM lerde ngiriş yaparak para çekme işlemi de yapabiliyorsunuz. Hesabınızdaki Dolar ve Euro gibi dövizleri Türk Lirasına çevirerek çekme imkanlarından biriside bu şekilde oluyor.

ATM Hizmetleri

QNB Finansbank’a ait banka kartı ve kredi kartınızla TL ile dövizi oluşturan Euro, Dolar ve diğer ülke birimlerinin parasını çekip yatırma olanağınız mevcut. Aynı zamanda kredi kartınıza ait ekstre, limitler, kazandığınız parapuanları da öğrenebilir, nakit olarak kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Borcunuza dair ekstre erteleme, nakit avans çekme, lira yükleme, şans ve diğer kamu harcı ödemelerini, hazır kredi işlemleri gibi bir dizi bankacılık hizmetini de buradan alıyorsunuz.

QNB Finansbank Döviz İşlemi Yapan ATM Listesi

QNB Finansbank bankamatiklerinden döviz yatırma ve çekme işlemi yapmak istiyorsanız bu aşamada size en yakın ATM’yi bulmanız yetmiyor. Aynı zamanda bu bankamatikin döviz işlemi yapıyor olması önemli. Bunun için ayrıntılı olarak QNB Finansbank ATM arama sayfası sayesinde anında ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Buradan giriş yaparak il, ilçe bazında detaylı arama yaptıktan sonra ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz.

QNB Finansbank ATM Limitleri

QNB Finansbank bankamatikleri işlem limiti dahilinde hizmet veriyor. Bu limitler döviz kurları içinde geçerli. Güncel olarak sizlere TL listesini versek te buradaki rakamlar dolar ve euro karşılığı rakamlardır. Bu yüzden döviz tutarları da bu limitler dahilinde yapılabiliyor.

  • Para yatırma 19.900 TL
  • EFT 10 Bin TL
  • Kartsız EFT 19.900 TL
  • Talimatlı Havale 10.000 TL
  • Kartsız Para Yatırma 19.900
  • Kartlı Para Yatırma 50.000 TL

Bankacılık işlemlerinde döviz kurları ile işlem yapmak olağan hale geldi. Bu anlamda QNB Finansbank ile Enpara sürekli döviz ile işlem yapabilen bankamatik sayısını da artırma yoluna gidiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu