EkonomiKrediler

Faizsiz, Kefilsiz, Belgesiz Akbank Anında Hesaba 5 Bin Lira Yatırıyor. Akbank Faizsiz Kredi Şartları

Kredi ihtiyacını çözüme kavuşturma seçeneklerinden birisi de Akbank’ın yeni kampanyası ile gündeme geldi. Yüksek limitler olmasa da 5 bin lira faizsiz kredi almak herkesin tüm ihtiyacına cevap verecek nitelikte.

Akbank Faizsiz Kredi İmkanı

Faizsiz kredi seçeneği sunan Akbank alacağınız bu kredi tutarı için alınması gereken vergileri doğal olarak sizden alıyor. Aynı zamanda alacağınız kredi için hayat sigortası yaptırmanız ve kredi tahsis ücreti ödemeniz de gerekenler arasında. Ancak bankada hesabı olanlar ve bu hesaba Akbank Direkt bankacılık ürününü tanıtanlar için oldukça cazip bir teklif diyebiliriz. Nedeni ise anında başvuru ile anında faizsiz krediler alma imkanı. Bankaya yaptığınız başvuru ile onay almasının ardından size dijital ortamda kredi vadesi, limiti gibi hususların doldurulması isteniyor. Bu aşamadan sonra banka onayı ile sizin de krediyi almak için SMS onayına cevap vermeniz isteniyor. Bu onay sonrası kredi ödeme planı ve sözleşmesi size maille gönderilirken yine SMS ile bilgi veriliyor. Bu aşamadan sonra hesaba anında geçen paranızı kullanmaya başlıyorsunuz.
Akbank’ın sunduğu faizsiz kredi seçeneği için herkesin kullanması mümkün değil. Banka kendi müşterisine farklı olarak faizli ve faizsiz olarak bu seçenekleri sunarken yasal olarak kesilmesi gereken tutarlar ve masraflar banka tarafından tahsil ediliyor. Bu durumda maliyet alan kişi için artmış oluyor.

Faizsiz Krediyi Kimler Alabilecek?

Akbank ilk kez ve uzaktan müşteri olan kişilere faizsiz kredi imkanını veriyor. Yani daha önce bankanın müşterisi olduysanız ve kredi kullanmışsanız bu hizmetten faydalanamıyorsunuz. Bu aşamada bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız müşteri edinimi sırasında Başlangıç sayfasında bulunan ihtiyaç kredisi seçeneğinde müşteri olanlar hemen seçeneği ile başvurusunu tamamlaması gerekiyor. Krediler için yapacağınız bu başvurudan bir gün sonra da kredisini kullanabiliyor. Uzaktan müşteri edinimi derken kurye ile süreci tamamlanacak olanlar doğal olarak belge işlemlerinin tamamlanmasının ardından krediye başvuru yapabiliyorlar. Burada sürede önemli. Çünkü müşteri olduktan sonra üç gün içinde başvurmanız gerekiyor. Aksi takdirde Akbank faizsiz kredi imkanından faydalanamıyorsunuz. Tüm bunlar bir yana banka başvuru sonrası talebi değerlendiriyor ve olumlu karşılaması halinde size faiz ödemeden kredi imkanı sunuyor. Ayrıca hak sahipleri bu imkandan bir kez faydalanabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu