Bankalar

QNB Finansbank Enpara Nedir? Hangi Hizmetleri Veriyor?

Şubesiz hizmetinden dolayı QNB Finansbank Enpara.com, yüksek faiz ve düşük masraflarıyla farklı bir bankacılık hizmetini veriyor.

Türkiye’de bir ilk olarak duyduğumuz klasik bankacılık anlayışından farklı olarak ortaya çıkan dijital bankacılık ürünü Enpara.com müşterilerine bir çok avantajıda beraberinde getiriyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran Finansbank, bir şubede yapmak isteyebileceğiniz tüm ihtiyaçlarınızı dijital kanallar üzerinden rahat ve güvenilir bir şekilde halletmenizi amaçlıyor. Bu şekilde müşterilerinin bankacılık hizmetlerine ayırdığı vakti en aza indirip daha verimli olarak kullanmalarını hedefliyor.

Enpara’nın herhangi bir şubesi bulunmuyor. Böylece elektrikten suya, kiradan temizlik mazlemelerine kadar bir çok kalemden tasarruf sağlayarak maliyetleri azaltıyor. Oluşan bu maliyet azalmasınıda müşterilerinin memnuniyeti için kullanarak daha fazla faiz olanağı sağlıyor. Ayrıca havale ve eft gibi temel bankacılık hizmetlerinde karşımıza çıkan masraf ve komisyonları sıfıra indiriyor. Bu kadar avantajı olan Finansbank Enpara ürününden yararlanmakta çok basit.

QNB Finansbank Enpara hesabı nasıl açılır :

Enpara.com hesabı açabilmek için Finansbank şubesine gitmenize gerek yok. Yapmanız gereken yerinizden bile kalkmadan internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak yada Enpara çözüm merkezi olan 0850 222 3663 numarasını arayarak karşınıza fazla beklemeden çıkacak müşteri temsilcisine başvurunuzu iletmek olaaktır. Başvurunuz sonrasında sizin müsait olduğunuz bir zamanda bizzat adresinize ziyaret edilerek gerekli olan sözleşmenizi imzaladıktan sonra Enpara müşterisi olacaksınız.

İlk hesabınız olan Vadesiz TL hesabı sözleşmenizi imzaladıktan sonra hemen kullanıma açılacaktır. Açılan bu ana hesabınız üzerinden temel hizmetleri, fatura ödemelerinizi, transferlerinizi masrafsız vir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca açılan bu hesapta işletim ücreti yoktur. Enpara hesabı açılırken veya açıldıktan sonra hiçbir işleminiz için şubeye yönlendirilmezsiniz. Tasarlanan sistem tamamen şubesiz bankacılık üzerine kurulmuş ve müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları ön planda tutulmuştur.

Enpara iban ve şube kodu nedir?

Finansbank Enpara hesabınızın tüm bilgileri aşağıdaki gibidir.

Banka : Finansbank
Şube adı : Finansbank Enpara İnternet Şubesi
Şube kodu : 3663
Hesap numarası : İban numaranızın son 8 hanesi
Swift kodu: FNNBTRISXXX

Size verilen Encard sayesinde para çekme ve yatırma işlemlerinizi tüm Finansbank ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Encard ile rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. Kartınızla yapacağınız harcama tutarları anında hesabınızdan düşecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu