Biyografi

Burcu Özberk Yeni Paylaşımları Gündem Oldu Yorum ve Beğeni Yağdı

Son Dakika Haberleri – Burcu Özberk son zamanlarda Aşk Mantık İntikam dizisi ile boy gösterdi. Çok izlenilenler arasında olmasından sonra sürekli göz önünde bulunan burcu dizi de Esra’yı canlandırıyor. Bu anlamda giydiği son siyah elbise ile yaptığı paylaşımlarla kendisinden söz ettiren Özberk’e beğeni ve yorum yağdı.

Burcu Özberk Kimdir?

Fox TV de yayımlanmasının ardından önemli bir reyting kazanan Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra’sı Burcu Özberk kendi sosyal paylaşım sayfasından yayınladığı fotoğraflar gündem oldu. İnstagram takipçilerinin yoğun beğeni ve yorum yaptığı siyah elbiseli paylaşımlar genç oyuncunun güzelliğini ortaya koyuyor. Geçtiğimiz yıllarda Güneşin kızları ile kendisine iyi bir çıkış yakalayan Burcu, güncel olarak İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük’ün başrollerini paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisindeki performansıyla da güzelliğiyle de sürekli söz ettiriyor.

33 Yaşında Eskişehirli

12 Aralık 1989 tarihinde doğan Burcu Özberk Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı, Tiyatro bölümünden mezun oldu. İlk kez 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl ile ekrana gelen Burcu Huricihan Sultan karakterini oynamıştı.

Güneşin Kızları İle Ünlendi

Güneşin kızları ile Nazlı karakterini oynamasının ardından kendisi için dönüm noktası haline geldi ki bundan sonra yıldızı daha çok parladı. 2017-2018 yılında TRT ‘de Aslan Ailem dizisinde oynadı. Daha sonra Karatay filminde Türkan karakterine büründü. Son olarak Afili aşk dizisinde oynadıktan sonra 2020 yılında Fox TV de Çocukluk dizisinde Ayşegül karakteriyle karşımıza gelmişti.

Burcu Özberk Boyu, Kilosu

1989 doğumlu olan Burcu 2022 yılı itibariyle 33 yaşında ve 1,62 boyunda. 53 kilo olan Burcu  Özberk ayrıca yay burcundan. Eskişehir’li olan Burcu son günlerde sosyal medyada ve medyada gündemden düşmüyor.

Biyografi sayfamızdan bir çok ünlü hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu