BankalarEkonomiKrediler

QNB Finansbank enpara.com Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank gibi iyi bir bankanın şimdi de internet bankacılığı çıktı ve şuan oldukça fazla kullanıma sahip. Zaten artık her evde mevcut olan internet her işimizi yarıyor ve yaşantımızı oldukça kolaylaştırıyor. İnternetten enpara.com adresine tıklayarak Finansbank’tan yapmak istediğiniz kredi başvurunuzu en az zahmetle halledebilirsiniz. Şimdi gelelim Finansbank enpara.com kredi başvuru için adım adım ne yapmamız gerektiğine.

Kredi Başvurusu

Dediğimiz gibi Enpara internet bankacılığını arama motorunda arattıktan sonra “kredi başvurusu” yazan butona basınız. Karşınıza başka bir sekmede Enpara’nın kredi başvuru formu tarzında bir sayfa çıkmalı. Yapmanız gereken sizin için boş bırakılan yerleri doldurmak ve istenen bilgileri vermek. İstenen bilgilerde karşınıza çıkan ve size sorulan ilk soru doğum tarihiniz olacaktır. Ayrı ayrı yerlerde olan ay, gün ve doğum yılı kısmını seçerek doldurun.

Krediye Başvuru Yolları

Daha sonra size baba adınızı soran bir bölüm bekliyor ve sizin de oraya baba adını yazmanız gerekiyor. Sistemde yazılı olan (yani şu an da oturduğunuz ve bilinen) adresinizi girmeniz gerekiyor. Sonraki adım ise sizden istenen ve belirtilmiş olan güvenlik kodunu yazmanız. Daha sonra ise başvurunuzu tamamlamış ve bitirmiş olursunuz. Daha sonrasında yapmanız gereken tek işlem beklemektir. Sizlere sabırla beklemenizi tavsiye ederiz.
Geri dönüş olarak önce size ulaşacaklardır ve daha sonra zaman belirleyip gerekli belgeleri imzalamanızı isteyecekleridir. Gün belirlendikten sonra evinize kadar gelip (tabii siz uygun görürseniz) evrakları imzalatacaklardır. Ve istediğiniz miktardaki krediyi artık alabilirsiniz. Finansbank’ın sizlere sağladığı kolaylıklar elbette saymakla bitmiyor ve enpara.com hizmeti de sadece bunlardan bir tanesi.

Enpara İnternet Bankacılığı

Enpara internet bankacılığı ile kredi başvurusu için illa Finansbank’a gitmenize gerek kalmıyor. Yorulmanıza ya da belirli bir çaba sarf etmeniz de gerekmez. Sadece internet sitesinden başvuru işlemini gerçekleştirmeniz ve sizin için gerekli belgelere imzaladıktan sonra krediniz hazır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu