Yerel Haberler

Öğretmenler Cumhuriyet Bayramı Programı Sonrası Ankara Havasında Oynadılar

Bugün 29 Ekim ve Cumhuriyet Bayramı. Her bayram daha zevkli, daha şanlı. Her yıl yeniden ilan edilmişçesine kutlamalarına katıldığımız bugünün önemini bilmeyen yok elbette. 28 Ekim günü başlayan kutlamalar bugün de gün boyu sürecek. Herkes kendi penceresinden bakıyor bayram kutlamalarına. Sabahın erken saatlerinde de okullarda ve diğer kurum ve kuruluşlarda yapıldı. Bu anlamda kutlamalara anlam katan ve tadını son demine kadar yaşayan öğretmenlerde vardı. Antalya merkez ilçesi Döşemealtı’nda bulunan Mustafa Ayşe Altun İlkokulu bu manada en güzel şekliyle kutladı.

98’nci Yılında Ayşe Altun İlkokulu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta çeşitli program ve etkinlikler ile kutlandı. Cumhuriyetin 98 nci yılını kutlarken okullarda kendi bünyelerinde program yaparak öğretmen, öğrenci ve veliler ile birlikte kutlamalara katıldı. Önceki yılda olduğu gibi koronavirüs salgını tedbirleri eşliğinde kutlamalar yapıldı. İmkanlar doğrultusunda Mustafa Ayşe Altun İlkokulu idareci, öğretmenleri, öğrenci ve velileri unutulmaz bir kutlama yaptı.

Coşku Müzikle Arttı.

Öğrencilerin hazırladığı etkinlikler göz doldururken coşku müzikle daha çok arttı. Program sonrasında ise hızını alamayan öğretmenler Ankara havası eşliğinde dakikalarca oynadı. Okulu bayraklarla süsleyen Cumhuriyetin Öğretmenleri 98 nci yılında 100 ncü yıl provalarına imza attı.

Okul kutlamaları sonrası Okul Müdürü Tarık Tekin,  Müdür Yardımcısı Tufan Yiğit öğretmen, öğrenci ve velilere etkinliğe katılımları ve emeklerinden dolayı teşekkür itti. Program sonrası toplu fotoğraf çekimleri ile öğretmenler beraber kahvaltı etkinliğine katıldı.

İyi ki varsınız…

Cumhuriyetin 98 nci yılında bir milletin yoktan varoluşunu, kazanılan özgürlüğü büyük gururla yaşadık, yaşıyoruz. Cumhuriyetin vazgeçilmez bekçileri, Cumhuriyet’in öğretmenleri iyi ki varsınız…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu