Yaşam

Baba Show Tv’de Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş Başrollerinde Başlıyor

Yaşam – Emir Saruhanlı rolüyle Haluk Bilginer, Kadir Saruhanlı rolüyle de Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı ve oynadığı Baba dizisinin ilk tanıtım yayınını sonrası özellikle Haluk Bilginer hayranlarını heyecanlandırdı.

Bir Gece Ansızın İsmi Baba İle Değiştirildi

AY Yapım tarafından çekilen Baba ilk etapta Bir Gece Ansızın adıyla yayınlanacaktı. Son aşamada isimde değişikliğe gidildi. Dizinin ilk fragman tanıtımı sonrası izleyicinin merakla beklediği dizi Show TV de yayımlanmaya başlayacak. Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın oynadığı dizi oyuncu kalitesiyle sezonun en iddialı dizileri arasına girdi.

Baba Dizisinin Yönetmen Koltuğunda Çağrı Bayrak

Baba dizisinin yönetmen koltuğuna Çağrı Bayrak oturdu. Senaryo ise Gökhan Horzum ile Ekin Atalar tarafından kaleme alındı. Ay yapım’ın Show Tv için çektiği dizi etkili konusu, senaryosu ve oyuncuları ile bu sezon herkesi ekrana kilitleyecek. Nitekim tanıtım filminin ardından sosyal medya’da yapılan yorumlar ilgi gördüğünü gösterdi. Çok sevilen dizi Çukur’un senaryosunu da Çağrı Bayrak yazmıştı.

Baba Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Dizi de uçak kazası ile birbirinden ayrılan Saruhanlı ailesinin kaza sonrasındaki değişen hayatları kaleme alınıyor. Burada en önemli husus ise başrollerdeki Tolga ve Haluk. Dizinin oyuncusu oldukça kalabalık. Bu anlamda başrollerde oynayanlara Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam, Taner Rumeli, Özge Özacar gibi ünlü oyuncular eşlik ediyor.

Son projesinden sonra Tolga Sarıtaş’ın ve Haluk Bilginer’in yeni projeleri merak ediliyordu. Baba dizisinin başlayacağı tarih için henüz bir açıklama bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu