Spor

Futbolu bırakmak isteyen Higuain’e annesi engel olmuş

Koronavirüs endişesi taşıyan Siyah beyazlı kulübün golcüsü Higuain yaptığı açıklamada 2014 yılında futboldan ayrılmak istediğini belirtti.

Juventus forvet oyuncusu Gonzalo Higuain , 2014 yılında futboldan emekli olma fikrine eleştirilme korkusundan yapamadığını yaptığı röportajda itiraf etti. Arjantinli bombardıman uçağı, olumsuz yargılardan muzdarip olduğunu açıkladı. Her zaman kendisine söylenebileceklerden korktuğundan sokağa çıkmadığı ve evde kaldığı için pişmanlık duyduğunu söyledi. Ayrıca “Çok kötü şeyler yapan ve utanmadan dolaşan insanlar var . Ve bunun yerine, kimseyi öldürmeyen, işleri iyi yapan ve temelde sadece sporcu olan bizler huzur içinde dolaşamıyoruz, dedi

Samimi açıklamalarda bulunan Higuain ” Cristiano Ronaldo’nun gelişiyle birlikte nitel bir sıçrama yaptılar ve bana kalamayacağımı ve bir çözüm aradıklarını söylediler. Gitmek istemedim, beni kovdular .” şeklinde konuştu.

Higuain Annesinden çok uzak

14 yıldır Noel’i farklı insanlarla geçirdiğini, annesini görmek istediğinde 15 saat boyunca uçması gerektiğini belirtti.

Higuain: “Futboldan ayrılmak istedim”

Higuain, 2014 Dünya Kupası Almanya’ya karşı finalinde yanlış golün ardından futbolu bırakmak istediğini ancak onu annesinin engellediğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu