Özel HaberYaşam

Nude Nedir? Nude Atmak Ne Demek?

Gündelik hayatta veya sosyal medyada nude kelimesini duymuşsunuzdur. Özellikle sosyal medyada çok dillendirilen bu kelimenin ne anlama geldiğini bir çok kişi bilmiyor. Bu nedenle de anlama geldiğini araştırılıyor. Genel anlamda instagramda kullanılan nude kelimesi çıplak çekilmiş fotoğraf karesidir.

Çok Konuşulan ve Merak Edilen Nude Nedir?

Sosyal medyada ve internette kullanılması nedeniyle oldukça tehlikeli olan işlem nude fotoğraf atmak bir çok uygulama ile gençler arasında yaygınlaşan bir eylem. Ancak ileriki dönemde kişiler arasında iletişim bozukluğu ile şantajlara varan bir hususa neden olmaktadır.

nude nedir
Nude Nedir?

Nude Kelimesinin Anlamı

Nude kelime anlamı çıplaktır. Sosyal medya ile bir çok programda yeni tanışan kişiler karşısında nude fotoğraf at kelimesini görünce ne anlama geldiğini merak ediyor. Burada atılan nude fotoğraflar ileriki dönemde cinsel içerikli sitelerde de yayımlanabiliyor. Bu durumdan rahatsız olan kişiler de böyle bir fotoğrafını göndermeden önce düşünmelidir.

Okunmalı : PP Nedir? Neyin Kısaltmasıdır

Nü Gönderin

Yabancıların deyimi ile send nudes olarak gelen mesajlar da nude fotoğraf at anlamına gelmektedir. İlişkisini sanal hayatta yaşayan kişilerin birbiri ile paylaştığı nude İngilizceden gelmektedir.

Yapılan yorumlar kişiden kişiye göre değişiklik gösterirken bir tanesi çok dikkatimi çekti. Çıplak fotoğraf istemenin kibar yolu olarak tanımlayan farklı bir bakış açısı sunmuş.

Kısaca açıklamak gerekirse dijital dünya üzerinden kişilerin vücudunda çıplak olan bir bölgenin fotoğrafının karşı tarafa gönderilmesine nude denilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu