Özel Haber

Modern Kadın İrem Sak Hangi Kanalda, Ne Zaman Yayınlanacak

İrem Sak’ın yeni dizisi çekimlere başladı. Dizinin ilginç ve özellikli yanı ise senaryosunu İrem’in kendisinin yazması. Bu anlamda ilk dizisi özelliği taşıyan 10 bölümlük diziye Modern Kadın ismini verdi.
Duyurusunu yapmasından sonra ilk merak edilen husus dizide kimlerin oynayacağı oldu. Kendi hayatından kesitleri yansıttığı Modern Kadın sürpriz oyuncu kadrosuyla ekranlara çıkma hazırlığı yapıyor. Ancak nerede yayınlanacağı konusu netlik kazanmadı. Çekimine devam edilen dizinin dijital platformlardan birinde yayınlanacağı açıklanırken henüz hangi platform olduğu konusunda bilgiye henüz ulaşılamadı. Milyonlarca kişiye ulaşan dijital platformlar oyunculara daha özgür bir sahne alanı sunuyor. Bu nedenle de tercih nedenleri arasında ilk sırada bulunuyor.

Modern Kadın Dizisi Konusu

Modern Kadın çekimlere başladıktan sonra bir diğer merak konusu da dizinin içeriği oldu. İrem Sak kendi hayatından kesitler sunsa da; adından da anlaşılacağı üzere modern bir kadının yaşam öyküsü dizide canlandırılıyor. İrem Sak ilk kez kendi dizisini yayına alırken bunun heyecanı içerisinde. Oynadığı sinema filmlerinde ve dizilerde beğeni ile takip edilen güzel oyuncu ilk etapta sosyal medyada çekimlere başlandığını açıkladı.

İrem Sak Dizide Oynayacak mı?

Sanatçılar genelde kendi yazdıkları senaryo ile dizi ve sinemalarda  kendileri de oynamayı tercih ediyor. Dizi de zaten kendi hayatından parçalar verdiği için kendisinin de oynaması gerekir. İrem daha önce aldığı bir çok projede başarılı oldu ve beğeni aldı. Bu başarısı da yeni dizilerde ve projelerde sahne alacağının birer dayanağı. Ancak kendi dizisi için henüz bir açıklama söz konusu değil. İrem Sak dizisinde hangi oyuncuların oynayacağını da açıklamaktan kaçındı. Yakın bir zamanda daha ayrıntılı bilgileri kendisinden alabileceğiz.

Modern Kadın Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Son Dakika Haberlerine göre İrem Sak yeni dizisinde bazı hususlara netlik kazandırmamış olacak ki ayrıntılı açıklamadan kaçındı. Sanıyorum bu anlamda sponsorluk, yayınlanacağı dijital platform gibi hususlarda ele alınması gereken hususlar bulunuyor. Bu hususların aşılması ile reklam amaçlı da olsa mutlaka gereken duyuruyu yapacaktır.
İrem 2016- 2018 yılları arasında bir çok projede ekrana çıktı. Bunlardan bazıları Düğüm Salonu, Cici Babam, Martı, Ölümlü Dünya oldu. En çok sevilen ve beğeni alan filmi ise Murat Boz ile sahne aldığı Dönerse Senindir oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu