Özel HaberYaşam

357 Lira Taksitle Faizsiz Araç Nasıl Alınır?

Son yıllarda özellikle coronavirüs salgını ile fiyatları katlanan taşıtların alımları kişinin gelirine göre maalesef en düşük seviyelere geriledi. Bu anlamda düşük modelli araçlar bile önemli miktarlarda satışı yapılırken alım gücü düşen tüketici de yeni arayışlara girdi. Alternatif yol arayan daha uygun fiyatlı araç alma çabasındaki vatandaşların tercihlerinden birisi de Finansevim Araç Tasarrufu. Son kampanyası ise 357 Lira Taksitle araba.

Finansevim Araç Kampanyaları

Almak istediğiniz sıfır yada ikinci el araç için finans desteği almanız bankaların faiz oranları ile daha yüksek paralar ödemenize sebep. Bu aşamada ise faizsiz ve uzun vadelerde araç alma yolundan birisi olan Finansevim almak istediğiniz araca peşinat, faiz veya vade farkı ödemeden finans desteği veriyor. Bu anlamda katılım sağlarsınız ya da sağlamazsınız. Ancak araç alımı için değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Okunmalı : Halkbank’tan Satılık Çekme belgeli Araçlar

Faizsiz Vade Farksız Araç Alımı

Alacağınız araca her ne kadar faiz, vade farkı gibi hususlar ödemeseniz de elbette Finansevim araç tasarrufuna katılım için de belli miktarlarda paralar ödemeniz gerekiyor. Bu manada önemli bilgilendirme ile kendi alımınıza yön vermeniz önemli. Bu nedenle Finansevim sayfasından adınızı, soyadınızı ve telefon numaranız ile il ilçe bilgilerinizi girdikten sonra Finansevim çalışanları sizleri arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapıyor. Ancak sizler bununla yetinmeyip mutlaka farklı platformlardan da yorumları incelemeniz doğru adım olabilir. Hatta araç alımı yapan kişilerler birebir görüşmek te faydalı olacaktır.

Okunmalı : Ziraat Bankasından Satılık 2 El Araçlar

Herkese Farklı Grup

Son reklamlarında her ne kadar 357 Lira taksitle araç alımı olarak karşımıza çıkıyor olsa da, Finansevim’in farklı araç alma kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalarında incelenmesi önemli.  Şube sizin kendi muhasebenize göre aylık belli miktarlarda birikimleri sağlamak adına farklı gruplar oluşturarak araç alımına teşvik eden bir yapıya sahip. Bu anlamda da araca verdiğiniz peşinat, ödeme taksit tutarları ve aracın fiyatı gibi unsurlar sizin aracı ne zaman alacağınıza doğrudan etki eden unsurlar.

Okunmalı . Vakıfbank’tan Satılık Araçlar

Araç alımı için muhatabınız olan Finansevim için 444 6 379 ve 0850 219 99 90 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

okunmalı : 2021 Araç Muayene Ücretleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu