Ordan Burdan

Güncel Votka Fiyatları Ne Kadar?

Sürekli alkol tüketen birisi olmayabilirsiniz. Ancak yılın son günü olarak yeni yıla keyifli bir giriş yapmak adına alkol almak isteyenler acaba ne alsam sorusunu da soruyor. Önünüzde bir çok seçenek mevcut fakat votka almak isteyenler için güncel markasına votka fiyatları hakkında bilgi vermek istedik.

Çok Satılan Votka Markaları

Farklı marka ve firmalara dair votkalar mevcut. Ancak Türkiye’de en çok tüketilenlerinin MEY grubuna ait olduğunu da söylemek doğru olur. Bu anlamda votka, Smirnoff Votka ve diğer Votka gibi ürünlerin fiyatlarını merak ediyorsanız sizlere güncel olarak ne kadar olduğunu araştırmak istedik.

Ürün satışlarında farklı uygulamalar yapan satış noktaları bu anlamda biraz daha acımasız. Fakat tüketici olarak sizlerin de bir bilgisi varsa aşağıdaki yorumlar bölümüne yazmanızı rica ederiz. Sebebi sizin gibi diğer okuyucularında net olarak bilgi edinmesini sağlamak.

Votka Ne Kadara Satılıyor?

Ülkemizde votka olarak bilinen aslında vodka olarak yazılan ve Lehçe’den üreyen alkollü içecek aslında Polonya’da daha sık tüketiliyor. Rektifiye edilmiş olan etonolden üretilen votka fiyatları güncel olarak şu şekilde; (markalar yayınlanması yasak olduğu için belirtilmemiştir)

Başlıca Metro Marketleri, Migros Marketleri ve Carrefoursa’da bulabileceğiniz votka satışlarında ayrıca tekel bayilerin de farklı votka markası ve türlerini de bulabiliyorsunuz. Bu anlamda kaçak yapılmayan yasal yerlerden yasal yollarla yapılan ürünlerin alınması da önemli bir husus. Bu anlamda güncel votka fiyatları ve diğer hususlarda yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu