Gündem

Survivor gelirleri Milli Dayanışma Kampanyasına aktarılacak

Ekranların sevilen yarışma programlarından olan Survivor yarışmasında Acun Ilıcalı yaptığı son açıklamada bu hafta yapılacak olan sms sonuçlarından elde edilecek olan geliri Milli Dayanışma Kampanyasına bağışladığını açıkladı.
TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor yarışmasında bu hafta yeni bir eleme yapılacak. Eleme gecesinde kimin eleneceği merak konusu iken Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Koronavirüs nedeniyle Türkiye’de başlatılan yardım kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu.
SURVİVOR GELİRİ MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA
Survivor yarışmasında bu hafta ünlüler takımından bir kişi adaya veda edecek. Dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı bu hafta kaybeden taraf oldu ve sms oyları ünlüler adına yapılacak. Acun Ilıcalı dün akşamki yaptığı konsey açıklamasında bu hafta yapılacak olan sms oylaması sonucunda toplanan gelirlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına bağışlanacağını bildirdi. Bu hafta yapılacak olan sonuçlar neticesinde elde edilen gelirin tamamı kampanya kapsamında kullanılmak üzere aktarılacağını ve bu konuda desteklerini sürdüreceğini bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu