GündemÖzel HaberYaşam

Sadakatsiz Dizisinin Eşler Üzerinde Psikolojik Etkisi Ne Olur?

Cansu Dere’nin başrollerini oynadığı Sadakatsiz dizisi 7 Ekim Çarşamba günü ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Dizide Asya’yı canlandıran Cansu Dere mutlu bir evliliğin ardından eşi ve yakın arkadaşlarının ihaneti ile sarsılıyor. Kocası Volkan’ın genç bir kadınla olan ilişkisini öğrenen Asya teknik olarak evliliğini kurtarma çabasına gireceği dizinin türk ailelerinde yapacağı etki merak konusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde ilk bölümü yayınlanan dizinin imzası Med Yapım ile Mednova yapımdan. Sadakatsiz dizisinin yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt yaparken kaleme alan Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk psikolojik gerilim tarzından bir diziyle tanıştırdı. Ancak bu dizi İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve başrollerini de Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen paylaşıyor.

Eşler Üzerinde Psikolojik Etkisi Ne Olacak?

Konu aile ve aldatılma olunca sadakatsiz ilerleyen bölümlerle birlikte eşler üzerinde nasıl bir etki edecek merak konusu. Dizide geçen “ Aldatılan kadının öfkesi, cehennem ateşinden beterdir…” cümlesi bir anlamda diziyi özetlemiş. Burada kadın kendisinin aldatıldığını düşünmeye başladıktan sonra evrim geçiriyor psikolojik gerilim bu andan itibaren başlıyor.

1986 yılında TRT 2 kanalının hayatımıza girmesinden sonra çoklu kanal hayatı ile tanışan toplum ilerleyen dönemde yüzlerce kanal ve sonrasında da internet sayesinde ip tv ile tanıştı. Bu kadar çok yayın, program ve diziler kişilerin davranışını değiştirirken ahlak kuralları ve toplum değerleri de zamanla kaybedildi. Bu durum halen devam ederken yeni dizilen ile farklı bir bakış açısı sunan Sadakatsiz kişiler üzerinde nasıl bir etki edecek zamanla göreceğiz.

Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Yayınlanan tanıtım bölümü reklamı ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran Sadakatsiz dizisi Çarşamba günleri saat 20:00 de ekranlara taşınacak. Genel olarak yayındaki diğer dizilerden farklı bir konusu ile akrana geliyor olması Türk izleyicisinin dikkatini çeken husus. Bu anlamda izleyici kapasitesinin de artacağı hakkına sinyaller verdi.

Sadakatsiz Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimi Tekirdağ’da. İlk çekimler Süleymanpaşa Barlar Sokağında yapıldı ancak sonraki bölümleri de Hükümet Konağına taşınacak. Diğer dizilerde olduğu gibi ilerleyen bölümlerinde muhtemelen sadakatsiz dizisi çekimleri  İstanbul’a taşınacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu