BankalarEkonomiGündem

Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vatandaşın en hızlı ve net bir cevap alabildiği SMS bankacılığı Ziraat Bankası hizmetlerini lider yapıyor. Bunun nedeni bankanın gerekli tüm adımları atmış olduğu. Bir banka müşterisi olarak istediğiniz tüm hizmetler için bir SMS bankacılığı hizmeti veren Ziraat bu aşamada 4747 SMS Kredi Başvurusu ile anlık kredi taleplerini alıyor ve anlık olarak yanıtlıyor.

Ziraat Bankası SMS Krediye Nasıl Başvururum?

Para ihtiyacı her daim doğabilir. Bu durumda ilk adreslerden bir tanesi bankalar ve bu aşamada da en çok banka şube ağı ile Ziraat Bankası öncü. Ziraat kredi başvurusu numarası 4747 ve başvuruda kullanacağınız kısa bilgiler şu şekilde;

TUKETİCİ boşluk TC KİMLİK NO boşluk KREDİ TUTARI boşluk VADE boşluk AYLIK GELİR yazarak 4747‘e mesaj gönderiyorsunuz.

Örnek: TUKETİCİ 11234567890 20000 36 5000

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu türlü yollardan yapılan bir işlem. Ancak buradan telefonunuzun mesaj bölümü ile yapacağınız başvuruya banka teknik olarak ilk bilgilere göre onay verebiliyor. Ya da sizden ek bilgiler de talep edebiliyor. Örneğin henüz kredi notunuz işlenmemişse sizi bankaya davet etmesi de söz konusu. Ya da gelir belgesi gibi diğer kriterlerinde istenildiğini söylemek mümkün. Teknik olarak en azından bilgi edinmek adına Ziraat SMS Kredi Başvurusu yapabilirsiniz.

Bankacılık sektörü artık mesai kavramından çok daha uzak hareket ediyor. Bu aşamada bankanın müşterisi olun veya olmayın SMS yoluyla yapılan başvurulara banka anında cevap veriyor. Bunun yanında bankanın kendi müşterileri de bir çok bilgi isteği ya da işlemini Ziraat SMS bankacılığı yoluyla anında alıyor.

İnternet Bankacılığı Sizlere Avantaj Sağlıyor

Ziraat ürünlerine mesaj yoluyla başvurunuz için sizlere ön onay veriliyor. Bu onayın ardından istenilen belgeler ile birlikte bankanın şubesine başvurmanız isteniyor. Burada yapacağınız sözleşme ile birlikte kredinizi alıyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz. Ancak banka müşterisiyseniz buna ihtiyacınız yok diyebiliriz. Özellikle mobil bankacılıktan kredi başvurusu yapmanız halinde de anlık olarak kredinize ulaşım sağlamanız mümkün. Bu nedenle ileriki dönemde Ziraat’ten kullanacağınız kredi ihtimaline karşı bankadan hesap açmak, bu hesaba internet bankacılığı tanımı atmak ileriyi görme açısından da sizlere avantaj sağlayacaktır. Bu mana da SMS ile krediye başvuru yapmış olmanız sizin anında kredinizi kullabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Ziraat Bankası SMS Konut Kredisi Başvurusu

KONUT boşluk TC KİMLİK NO boşluk KREDİ TUTARI boşluk VADE boşluk AYLIK GELİR boşluk KONUTUN BEDELİ yazılarak 4747’ye SMS gönderiyorsunuz.

Ziraat Bankası 4747 SMS Taşıt Kredisi Başvurusu

TASIT boşluk TC KİMLİK NO boşluk KREDİ TUTARI boşluk VADE boşluk AYLIK GELİR boşluk TAŞITIN BEDELİ yazılarak 4747’ye SMS göndermelisiniz.

Ziraat Bankası 4747 Bankkart Genç Başvurusu

GENC BANKKART yazarak 4747’e SMS göndermesi gerekiyor. Bankkart Genç Başvurusu ile ilgili detaylar inceleyebilirsiniz.

Kredi Başvurusunda Ücretlendirme

Ziraat SMS bankacılığı ürünleri için her hangi bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz. Ancak telefon GSM firmanızın ücretleri dahilinde mesaj gönderme ücreti ile ücretlendiriliyorsunuz. Yani bankadan gelen mesaj için ayrıcı ücret ödemeniz söz konusu değil.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu