Gündem

Hırsızlık İhbarında Aile İçi Kavga Ortasında Kalan Polis Bıçakla Yaralandı.

Antalya Yeni Emek Mahallesinde hırsızlık ihbarına giden polis ekipleri aile içi kavgayla karşılaştı. Kavgayı ayırmak isteyen polisler aileden bir şahsın bıçaklı saldırısı ile yaralandı. Olay yerinde saldırgan polislerin silah çekmesi ile etkisiz hale getirildi.

Kepez ilçesi Yeni Emek Mahallesinde hırsızlık ihbarı alan Kepez Emniyet Amirliğine bağlı ekipler aile içi kavga ile karşılaştı. Kavgayı ayırmak isteyen polislere şahıslardan biri bıçakla saldırdı. Kavga esnasında araçları ile duran polislere hızla saldıran Cengiz Meşe yaşanan arbedede polis memurunun bacağını elinde bulunan bıçağıyla yaraladı. Polislerin silah çekmesi ile saldırgan etkisiz hale getirirken diğer polis memuru da biber gazı kullandı.

Haber : Taktığı Kask Hayatını Kurtardı

Polis Memurlarının aldığı hırsızlık ihbarı ile Yeni Emek Mahallesi, 2579 sokakta olduğu sırada aile içi kavganın ortasına düştü. Araçtan iner inmez Cengiz Meşe’nin saldırısına uğrayan polisler ile yaşanan arbede güvenlik kameralarına yansıdı.

Akrabaların da yardımı ile etkisiz hale getirilen Cengiz Meşe gözaltına alındı. Yaralamada kullanılan bıçağa polis ekipleri el koydu. 112 Acil çağrı merkezi ihbarı ile bölgeye gelen Ambulansla yaralanan polis memuru Osman Aldemir Kepez Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Mahalle ile arbedenin yaşandığı yerde bulunan güvenlik kamerası saldırı ile bıçaklanmayı an ve an kaydetti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu