Gündem

Antalya’da Bir Kadın Cinayeti Daha. 63 Yaşındaki Eşini Bıçakladı.

Son Dakika Haberleri – Dün Gece saat 22:00 sıralarında Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde bir kadın cinayeti daha yaşandı. 64 Yaşındaki Talat Yılmaz tartıştığı eşini bıçakla öldürdü.

Tartıştığı Eşini Bıçakladı

Gündem haberlerine düşen Döşemealtı merkezinde bulunan Yeniköy Mahallesinde meydana gelen olayda Talat Yılmaz (64) emekli öğretmen olan eşi Gülsenem Yılmaz’ı (63) bıçaklayarak öldürdü. Olay dün gece saatlerinde meydana geldi. Döşemealtı merkezinde bulunan Yeniköy Mahallesinde ikamet eden Talat Yılmaz ve Gülsenem Yılmaz çifti belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışma sonrası eşini bıçaklayan Talat Yılmaz geç saatlerde Polis Merkezine giderek itirafta bulundu ve teslim oldu. Polis ve sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemede Gülsenem Yılmaz’ın öldüğünü belirledi.

Gece saatlerinde yapılan inceleme sonrası Gülsenem Yılmaz’ın cesedi otopsi yapılmak üzere Morga götürüldü. Polis cinayetle ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde son yıllarda kadın cinayetinde artışlar göründü. Geçtiğimiz günlerde de Mustafa Ayata boşandığı eşi Hayriye Alkutay’ı kuru sıkıdan bozma tabancası ile vurarak öldürmüş iki kardeşini de yaralamıştı. Antalya’da Eski Koca Eski Eşini Öldürdü Kardeşlerini Yaraladı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu