Ekonomi

Yapı Kredi Bankası 294 TL Taksitli 10 Bin Lira Kredi Başvurusu

Son zamanlarda özellikle devlet bankalarının başlatmış oldukları kredi paketlerine özel bankalarda farklı bir bakış açısı sunuyor. Ertelemeli ve Ertelemesiz olarak alınabilen kredilerin vadesi ise 60 ay gibi uzun bir süre ile ödenebiliyor olması nedeniyle tercih nedeni. Alacağınız tutara, vadesine göre bir faiz uygulaması söz konusu olsa da Yapı Kredi Bankası 294 TL taksitli 10 Bin lira Kredi tahsisi yapıyor.

10 Bin Lira Kredi Başvurusu

Alacağınız kredinin 60 ay yani beş yıllık geri ödeme planında taksitleri 294 Lira. 1,75 oranından alacağınız kredi için 50 TL Kredi tahsis ücreti ödüyorsunuz ve toplamda 17 bin 681 Lira geri ödemeniz bulunuyor. Burada vadenizi 36 ay yani üç yıl olarak belirlemeniz halinde ise 406 Lira taksit ödemeniz oluyor. Bu ödeme için 50 TL Kredi tahsis ücreti ile toplamda geri ödemeniz ise 14 bin 627 Lira oluyor.

Yapı Kredi Bankasına Kredi Başvurusu Yolları

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi alternatifini kullanmak isteyen tüketicilerin ilk yolu Yapı Kredi Mobil Bankacılık. Buradan kişiler çok daha hızlı başvuru ile kredisini alabiliyor. Bunun yanında SMS ile kredinize başvuru yapabilirsiniz. Bu işlem için;

KREDİ TÜRÜ boşluk TC NO boşluk AYLIK GELİR yazıldıktan sonra 4411 e mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

Müşteri Hizmetleri ve ATM’den Kredi Başvurusu

Banka şubesinden başvuru yapmanın yanı sıra Yapı Kredi Müşteri hizmetlerini 444 0 444 numaradan aradıktan sonra da başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Bununla uğraşmak istemeyen tüketiciler dilerlerse Yapı Kredi ATM’lerinden başvurusun da yapabiliyor.

Yapı Kredi Bankasından kredi başvurusu en az 1000 TL için yapılıyor. Bu durumda kişinin kredi notuna bağlı olarak ta faiz oranında değişiklikler olabiliyor. Bunun yanında krediyi alan kişinin yaşına, kredi tutarı ve vadesine göre Hayat Sigortası poliçesi düzenleniyor. Düzenlenen bu poliçenin ücreti ise krediden peşin olarak kesiliyor.

Hayat Sigortası Poliçesi Düzenleniyor

Yapı Kredi Bankasından kredi başvurusu yapan kişiler aynı zamanda kredilerinin durumlarını banka şubelerinden yada Müşteri hizmetlerini arayarak sorgulayabilir. İnternet bankacılığı olan kullanıcılar bu durumu Yapı Kredi Mobil üzerinden de takip edebiliyor.

Memursun.com kimseye kredi vermez, pazarlamaz. Kredilerde muhatabınız bankalardır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu