EkonomiGündem

QNB Finansbank Bayram Kredisi Kampanyası Başlattı

Bayramın yaklaşması ile ihtiyacı olan kişilere daha uygun şartlarda kredi tahsisi yapmak üzere kampanya başlatan QNB Finansbank Ramazan Bayramı Kredisi verme hazırlığında.

Bayram Kredisinde Faiz 0,89

Güncel olarak en uygun faiz şartlarında kredi verme çabasında olan banka 0,89 faiz oranı ile Ramazan Bayramına özel ihtiyaç kredisi ürününü sundu. 60 ay vadelere kadar alabileceğiniz QNB Finansbank Tüketici Kredisinin faiz oranları 8 Mayıs tarihinden itibaren güncellendi.

3 Ay Ödemesiz Kredi QNB Finansbank

Coronavirüs tedbirleri neticesinde maddi açıdan zor durumda olan bireysel müşterilerine farklı kredi ürünü sunan QNB Finansbank bayramın yaklaşması ile yeni kredisini 0,89 oranı ile vermeye başladı. Bu anlamda alınan krediler hemen ödemeye başlanırken dileyen tüketicilerde 3 ay ertelemeli yani ödemesiz olarak kredi tahsisine başvuru yapabiliyor.

QNB Finansbank kişilerin gelirlerine göre düşük ödemeli ve daha sonra artan ödemeler ile de kredi tahsisi yapıyor. Ayrıca QNB Finansbank’tan daha önce kredi kullanmayan ve son bir yıl içinde yeni kredi alımı yapmayan kişilere de hoş geldin kredisi veriliyor.

QNB Finansbank tüketicilere farklı boyutlarda ihtiyacını karşılamak üzere kredi paketleri sunuyor. Bu manada doğum günü kredisi, borç transferi kredisi, Kamu Maaş Kredisi de diğer avantajlı faiz oranları ile verilen bankacılık ürünleri arasında bulunuyor.

Krediye Başvuru

QNB Finansbank Bayram Kredisi anlamında alacağınız 15 bin lira için 60 ay vadelerde 339,88 TL geri ödemeniz oluyor. Toplam geri ödeme tutarı ise 20 bin 393 lira 22 kuruş. Krediye başvuru ise internet bankacılığı, banka şubeleri, ATM’ler, Telefon Bankacılığı üzerinden yapılabiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu