GündemYaşam

Antalya Valiliğince 21 Bin 88 Maske Dağıtıldı

47 gündür evlerinde sabırla bekleyen 65 yaş üstü kişilere 10 Mayıs Pazar günü 11:00 ile  15:00  saatleri arasında sınırlı süreler ile sokağa çıkmalarına izin verilecek. Bu anlamda Antalya Valiliği ilde bulunan 21 bin 88 kişiye maske dağıtımında bulundu. İlçe Kaymakamlıklarınca koordine edilen dağıtım ile Pazar günü vatandaşlar sokağa maskeleri ile hijyene ve sosyal mesafeye dikkat ederek çıkacak.

Kepez Kaymakamlığı Vefa Grubu 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Maske Dağıttı.

65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmalarına izin verilmesine bir gün kala Antalya Valiliğinin koordinesinde Kepez Kaymakamlığı vatandaşlara maske dağıtımında bulundu.  68 mahallede muhtar, din görevlileri, azalar ve diğer görevliler ile kurulan vefa görevlileri ev ev dolaşarak vatandaşlara maskelerini kapılarında teslim etti.

Bayrağı Eline Alan Muhtar Bahar Keskin Babası Eski Muhtara Maskesini Kapısında Verdi.

2004 yılından bu yana üç dönem Antalya, Kepez, Zafer Mahallesi Muhtarlığı yapan Muhsin Karayakuplu, 30 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonrası mahalle muhtarlığını kızına devretti. Seçime katılan Bahar Keskin muhtarlık bayrağını babasından teslim alarak göreve başladı. Coronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üzerindeki Muhsin Karayakuplu, yasağın başlamasından bu yana Kepez Zafer Mahallesindeki evinde bulunuyordu. Antalya Valiliğince gönderilen maskeleri Muhtar Keskin mahallesinde dağıtırken babasını da unutmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu