EkonomiKrediler

Kredi Notu Sıfır Olana Kredi İçin Müjde Garanti BBVA Bankasından Geldi.

Kredi alımlarında en önemli engellerden birisi olan kredi notu bankaların önemli kriteri. Ancak Garanti BBVA kredi notu sıfır olanlara kredi vereceğini açıkladı. İsteyen kişiler 20 bin liraya kadar kampanya dahilinde ihtiyaç kredisi çekebilecekler.

Garanti BBVA Bankasından Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi

Banka ve finans kuruluşları kredi tahsisi yaparken kredi notuna bakarak hareket ediyor. Bu çerçevede belli notlara sahip olan kişiler kredi çekebiliyor. Ancak bu sorunu olan kişilere müjde Garanti BBVA Bankasından geldi. Kredi yasaklısı olmayan ancak kredi notu hiç olmayan vatandaşlara hızlı bir şekilde 20 bin liraya kadar kredi verileceği duyuruldu. Ayrıca kampanya dahilin de alınacak kredinin ödemesi için 3 ay ertelemeli olarak alınan borç paraların ödeme taksitini de üç ay sonra başlayabiliyor.

Kredi Notu Sıfır Olana Garanti BBVA Bankasından 20 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi

Kredi Notu sıfır olana kredi alımı için Garanti BBVA şubelerine gitmeniz gerekiyor. Daha önce belli tutarlara kadar sıfır notlu kişilere sadece kredi kartı tahsisi yapılabiliyordu. Ancak banka finansal açıdan henüz tanımadığı bu kişilerin finansal ağa girişinin yapılabilmesi bankaların bu kişileri tanıyabilmesi amacıyla 20 bin liraya kadar kredi paketi hazırlayarak tanıtımını yaptı. Fakat bu seçenekten herkes yararlanamayacak.

Düzenli Geliri Olanlara Verilecek

Kredi Notu Sıfır Olana Kredi

Nedeni ise kişinin emekli ya da aylık düzenli bir gelirinin olması gerektiği. Burada bir geliri olmayan kişiye bankanın kredi tahsisi yapması mümkün değil. Almak isteyen kişiler en yakın Garanti şubesine kimliği ve gelir belgesi ile birlikte başvuru yapabilecek.

Emekli Vatandaşlara İhtiyaç Kredisi

Emekli olan vatandaşlara kampanya dışında 20 bin liranın üzerinde krediler de verilebilecek. Bu aşamada bankanın talebi emekli maaşının kendi banka şubesine aktarılması yönünde. Burada aktarılan maaşlar ile alınan kredinin ödemesi hesaba bağlı olarak otomatik olarak ödenecek. Bir anlamda Garanti Bankası kendisini güvene almış oluyor.

Garanti BBVA şubelerinde tüketici kredisi almak isteyenler maksimum 36 ay vadeye kadar kredi alabiliyor. Bu anlamda alınan kredinin geri ödemesi masrafsızda erken kapatılabiliyor. Dilerseniz kredinin alımında üç aylık erteleme ile geri ödemesi bulunuyor. Garanti BBVA kredi hesaplama sayfasından farklı tutarlarda hesaplamalar yapabilirsiniz. Kredi alımlarında muhatabınız banka şubeleridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu