EkonomiGündemÖzel Haber

Emin Otomotiv Araç Alma Sistemi

Günümüz de ev, araba almak artık çok büyük meblağlar gerektirir. Hepimizin temel ihtiyacı olan ev ve araba alımına bir çözüm bulması gerekirken, birden karşımıza bizlerin yararına olan ve bize kolaylık sağlayan bir sistem çıkar. Aile geçimine faiz katmak istemeyen kişiler için de kaçırılmayacak bir fırsattır aslında. Özellikle araba severlerin her durumda severek ve rahatlıkla başvurduğu emin otomotiv bizlere ne gibi imkânlar sağlıyor? Ve güvenilir bir firma mıdır? Gelin birlikte inceleyelim.

Emin Otomotive Ne Kadar Güvenebilirim?

Sadece geliri üst seviyede olanların araç sahibi olabildiği bu devir, araca ihtiyacı olup da, birikimi olmayanları bir hayli düşündürüyor. Bir kaç arkadaşın toplanıp dertleştiği ve birbirlerine yardım ederek araç sahibi olma fikrini verdiği yıl olan 1991 yılından itibaren emin otomotiv emin adımlarla ilerlemeye ve insanların güvenlerini kazanmaya devam ediyor. Kuralı ve kurasız sistemi ile binlerce hatta on binlerce kişiyi araç sahibi yapan emin otomotiv, artık çevremizdeki birçok insana da dokunarak, bizlere işini titizlikle yaptığının garantisini veriyor. İmece usulü olan emin otomotivden araç satın alma işlemi, herkes tarafından gönül rahatlığı ile kabul görüyor.

Emin Otomotivden Peşinatsız Araç Alım İmkânı

Az önce de bahsettiğimiz gibi, az bir peşinatı olan veya hiç peşinatı olmayan kişiler araç sahibi olmak için emin otomotive başvurduğunda, imece usulü ile birbirlerine yardım eden 30 -40 kişilik guruplara dâhil olarak araç sahibi olabiliyor.

Emin Otomotiv Sistemi Nasıl İşliyor?

Bize oldukça yardım eden sistemi anlamak aslında çok basit. Önce almak istediğimiz aracın fiyatını söylüyoruz. Daha sonra ayda ne kadar taksit ödeyebileceğimiz bize soruluyor. Ve bizim isteğimiz ve kararımız doğrultusunda bize bir çizelge çıkarılıyor. Örneğin; 30 kişilik gurubumuz tam size göre. Vereceğiniz taksit miktarı ile 13 aylık bir ödemeniz olur ve aracınız kura da size çıkmazsa, araç ücretinizin size teslim edileceği en geç tarih ödeyeceğiniz ay sayısının ilk yarı zamanı geçtiğinde yani 7. aydır. Tabi bundan sonra size düşen tek şey, belirlediğiniz ve anlaştığınız ücreti alarak, beğendiğiniz aracınızı satın almaktır.

Peşinatsız taksitle araç almanın yolu Emin Otomotiv sayesinde alınabilen bir hizmet olsa da; tüketici alım öncesi mantıklı bir araştırma yapması gerekir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu