EkonomiÖzel HaberYaşam

Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Milyonlarca kişinin kullandığı ürünleri pazarlayan Avon temsilcileri internet sitesi üzerinden giriş yaparak siparişleri vermekte ve takip etmektedir. Ancak zaman zaman yaşanan aksaklıklar nedeniyle Avon temsilci girişi nasıl yapılır, neden açılmıyor gibi soruları da beraberinde getiriyor. Bu anlamda bir çok kişiye ek gelir kapısı olan Avon sistemi ve temsicilerinin sisteme nasıl gireceği hakkında küçük ayrıntılar belki sizlere faydalı olabilir.

Avon Temsilcisiyim Sisteme Girmek İstiyorum

Avon kozmetik ürünlerinin satışı ve pazarlamasında temsilci olarak görev yapıyorsanız almış olduğunuz siparişlerin girişi, alımı, ve teslimatları gibi hususları Avon sistemlerine kaydetmeniz gerekir. Burada her temsilci için kullanıcı adı ve şifre verilmiştir ve bu bilgiler dahilinde sisteme girişinizi sağlarsınız. Avon satışı temsilciler aracılığıyla yapıldığından ürünlerde kargo ile gelir ve ödemeler de yine bu sistem üzerinden hareketle sağlanır. Sizinde elinizde olan teknolojik alet ile avon temsilci girişi www.avon.com.tr adresi üzerinden sağlanır.

Temsilci Girişinde Bilgiler

Avon temsilcisiyseniz size bir temsilci numarası verilmiştir. Bu numaranın yanında şifreniz ile sisteme giriş sağlarsınız. Siz temsilci olmak üzere başvuru yaptıktan sonra onaylanması ile sizlerin telefonuna SMS ile onay gelir ve buradan şifre size gönderilir. Bu şifre ile temsilci olarak sizler kendi şifrenizi de oluşturabiliyorsunuz.

Avon Sistemine Nasıl Gireceğim?

Burada temsilciyseniz sizler giriş için kozmetik.avon.com.tr adresini adres çubuğuna yazın ve buradan sonra giriş yap sekmesine tıklayın. Burada giriş butonu ile temsilci butonunu seçmelisiniz ve açılan ekrana da temsilci numaranızı arkasından da şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Avon temsilci girişi Facebook gibi sosyal medya üzerinden de yapılabiliyor. Burada açılan sayada Facebook ile giriş seçilmesi gerekir. Sonra hesap isminiz karşınıza gelir ve bu isim ile takip et seçeneği ile Avon sayfalarına girer ve girişlerinizi sağlarsınız.

Avon Uygulaması Bulunuyor?

Temsilci ve diğer müşteriler için ayrıca Android ve İos işlemci telefonlar için Avon uygulaması bulunuyor. Bu uygulamaları indirdikten sonra müşteri olarak ta ürünleri inceleyebiliyorsunuz.

Avon temsilci girişi için internet sitesinden de yardım alabiliyorsunuz. Burada kısaca anlatacak olursak sizlere temsilci olarak başvurunuzun onaylanması ile kullanıcı adı ve şifre gelecektir. Bu bilgiler sizin sisteme girişinizi sağlayan anahtarlar olur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu