EkonomiGündemÖzel Haber

7-24 İstediğiniz Saatte EFT Havale Yapmanın Yolu İninal

Özellikle bankalar arası para gönderiminin adı olan EFT mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilebilen bir bankacılık hizmeti. Bu saatler dışında gönderimlerde hem gönderici hem de alıcı konumundakilerin mağduriyeti söz konusu idi. Ancak son dönemde kendine yer bulan ininal müşterilerine mesai, gün ve saat ayrımı gözetmeksizin istediğiniz kişiye para gönderme imkanları vermeye başladı.

İstediğiniz Zaman EFT Yapın

Para göndermek isteyenlerin zaman kısıtlamasına takılmadan para gönderebilmesinin yolunu açan ininal fintech servis platform sağlayıcı şirketi konumundaki vizyoner FaaS birleşik ödeme ile iş birliği sayesinde para aktarımına olanak kılıyor. İninal Ceo’su Hakan Gonca bu anlamda şirket olarak hayata geçirdikleri yeni hizmetler hakkında bilgi verdi. Coronavirüs salgınında kişilerin evde olması interneti ve online alışverişi artırdığından behseden Gonca, sunulan kart harcamalarının yanında para transferi hizmeti ile ihtiyacı gördüklerini ve karşılama yoluna gittiklerini açıkladı.

Tüketicinin istediği zaman diliminde bakiye yükleme imkanı bulabildiği ininal kart bundan böyle 7-24 istediğiniz zaman dilimi ile para göndermenin alternatifi haline geldi. Ancak burada mesai saatinde tüm bankalara gönderim söz konusu iken mesai sonrası para aktarımında anlaşmalı bankalar üzerinden yapılabiliyor. Bu aşamada tüm bankalar için geçerli olduğunu söylemek zor.

İninal Karttan Nöbetçi Transfer

Bankaların eft saatleri dışında her zaman diliminde para aktarım imkanı sağlayan nöbetçi transfer ürünü çalışmalarını 2015 yılından bu yana yürüten şirket son dönemde eve bağlı kalınması ile duyulan ihtiyaçların karşılanmasını hedefliyor.

Her yerde ödeme aracı olarak kullanabileceğiniz ininal kart bilindiği gibi ön ödemeli kartlardan bir tanesi. Google Play ve App Store uygulamalarını indirerek kişiler bu hizmeti alabiliyor. İnternetten çevrimiçi alışverişin yanında yine oyun harcamaları da bu yolla ödenebiliyor.

20 binden fazla satış noktasından satışa konu edilen ininal kart başlıca Migros, Şok, Teknosa, Vatan Bilgisayar, D& R gibi ünlü firmalardan temin edilebiliyor. Dileyenler de N11 yada hepsiburada sitesinden de online alış veriş yaparak kartını istediği adresten kurye yoluyla da alabiliyor. Bu kart sayesinde istediğiniz zaman eft gerçekleştirebiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu