DünyaYerel Haberler

Antalya’da Yine Aynı Yer Yine Sayısız Trafik Kazası

Yoğun trafiğin cereyan ettiği kontrolsüz kavşakta üç aracın kazaya karışması çevredekileri ve araç içerisindeki yolcuları korkuttu. Kaza Döşemealtı, Bahçeyaka Mahallesi, Kenan Evren Caddesi ile Şehit Ahmet Küçükadalı Caddesinin kesiştiği kontrolsüz noktada meydana geldi.

Pazar Yeri Kavşağı Kazaların Adresi

Antalya’nın merkez ilçelerinden Döşemealtı İlçesindeki Bahçeyaka mahallesine çıkan Pazar yeri kavşağı sürekli trafik kazalarına neden oluyor. Sürücülerin dikkat etmeye çalışmasına rağmen ilçeye giriş mevkii olan bölgede kavşağa kontrolsüz giren, hızını kesmeyen sürücüler nedeniyle de sürekli kaza meydana geliyor. Trafik kazalarının önüne geçilememesine karşın buraya henüz trafik ışığı konulmadı. Vatandaşların da sürekli şikayetçi olduğu durum karşısında yetkililerden trafik ışığı talep ediliyor.

Trafik Işığı Bulunmuyor

Döşemealtı merkezine girişte en yoğun bölgelerden birisi olan Pazar Yeri kavşağında trafik ışığı bulunmuyor. Bu nedenle de sürekli yaralamalı kazalar meydana geliyor. Onlardan birisi de bugün akşam saatlerinde meydana geldi. Kavşağa kontrolsüz giren üç araç birbiriyle çarpıştı. Yaralamalı kazada maddi hasarda büyük. İlçe sakinleri ise buraya trafik ışığının konulmasını talep ediyor.

Mobese Kameraları Konuldu

Geçtiğimiz günlerde yoğun kazalar nedeniyle buraya Mobese kamerası yerleştirildi. Trafik ışığı için ise henüz atılan bir adım yok. Özellikle pazarın kurulduğu Cuma günleri çok yoğun bir trafik yaşayan bölgede köylüler ayrıca satış yerleri açıyor. Bu durum ise trafik kazalarına davetiye çıkarır nitelikte.
Okunmalı Ayşe Sak Ortaokulunun Başarılı Öğrencileri
Bugün akşam saatlerinde Antalya Döşemealtı Kenan Evren Caddesinde meydana gelen trafik kazasında yaralamalı olmasına karşın ölümlü kazaların olmaması ise sevindirici haberler arasında. Ancak buraya gerekli tedbirlerin alınması talep edilenler arasında bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu