BiyografiGündemOrdan BurdanYaşam

Mert Efe Anlı, Müge Anlı’nın Kardeşi mi? Kimdir

Ekranlarda sürekli aradığımız, sevilen isim Müge Anlı’nın kendisi olduğu kadar yakınları da merak konusu. Mert Efe Anlı Müge Anlı’nın kardeşi mi? Kimdir? Merak edilen hususlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Efe Müge Anlı’nın Kardeşi mi?

Geçtiğimiz aylarda Tatlı Sert Programı ile final yapan Müge Anlı bu programda ise yeni programı hakkında ipuçları verdi. Yaz aylarına girmemiz ile ekranlara yeni programı ile başlayacak olan Müge Anlı yeni çalışmasından bahsederken Mert Efe Anlı’ya da yer verdi. Bu durum herkesin Efe Anlı’ya dikkat çekmesine neden oldu. Bu aşma sonrası ise izleyiciler Mert Efe Anlı kimdir sorusu soruyor.

Mert Efe Anlı Kimdir?

Ekranların en güvenilir isimlerinden birisi olarak nam yapan ve yaşam içerisindeki yerini alan Müge Anlı programının son bölümünde Efe’den bahsetti. İsmini kendisinin koyduğunu açıklayan Müge Anlı güzel çirkin karşılaştırması yapması ile bahsetmiş olduğu Efe gündem haberleri arasında merak edilenler arasına girdi. İsmiyle hitap etmesi ise Efe Müge Anlı’nın kardeşi mi sorularını akıllara getirdi.

Müge Anlı’nın sunduğu programın editörlüğünü yapan Mert Efe Müge Anlı ‘nın bir akrabası olduğu tahmin edilse de henüz kim olduğu bilinmiyor. Ekibi ile uzmanlaşan ve bir çok faili meçhul cinayetleri çözen Anlı programının finalinde dile getirdiği Mert Efe Anlı ismi ile yeni bir tartışmanın yolunu açmıştı.

Müge Anlı’nın Yeni Programı Merak Ediliyor

Hastanede ismini ben koydum dediği Efe için kim olduğunun açıklamasını yapmayan Müge Anlı’nın yeni programı merak konusu oldu. Yayına girmesi ile programın editörlüğünü yine Mert Efe Anlı’nın yapması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu