BankalarOdeabank

Odeabank ATM Para Yatırma Limiti Düşürme Yükseltme Ne Kadar?

Her bankaya ait olan bankamatiğin belirli bir para yatırma limiti vardır. Bunun nedeni bankamatiğin sınırları ve diğer müşterilere de hizmet verme amacıyladır. Bu yüzden bir bankamatikte günde sadece belirli bir miktar para yatırabilirsiniz. Bu miktar bankanın belirlediği ve her bankanın kendine özel olan limit rakamıdır. Bu bankalardan biri de Odeabank’tır. Eğer ODEABANK bankamatiğinde işiniz varsa bu limitleri bilmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bankamatiklerde 5, 10, 20, 50, 100 ve 200’lük banknotlarla para yatırmanız mümkündür.

Bankamatik Para Limiti

Odeabank’ta kartla para yatırma işleminizi sınırsız olarak yapabilirsiniz. Yani diğer bankaların aksine para yatırmak için herhangi bir sınır yoktur. Fakat eğer kartsız bir işlem yapacaksanız günlük 5 lira ile 12 bin arasında değişen parayı bankamatiğe yatırabilirsiniz. Her ne kadar bankamatiğe kart ile para yatırma sınırsız olsa da bankamatiklerin belirli bir para alma sınırı vardır ve dolduklarında para yatırma işleminizi gerçekleştiremezler. Bu yüzden eğer yüksek miktarda paranız varsa bu parayı bankamatiklerde değil banka şubelerinde yatırmanız daha doğru olacaktır. Bu sayede onlarca banknotu bankamatiğe sığdırmak zorunda kalmaz, sıra işgal etmez ve daha güvenli şekilde paranızı yatırırsınız.

Para Yatırma Odeabank

Bankamatiklerin en büyük özellikleri neredeyse her sokakta bulunmalarıdır. Banka şubeleri ise daha azdır. Bu yüzden insanlar genellikle bankamatikleri tercih etmektedirler. Bu sayede şubeye gitme, sıra bekleme ve işlemleri için dakikalarca uğraşılması engellerler. En hızlı yol elbette bankamatiklerdir. Ancak her bankanın ATM’si kendine özel limitleri ve özellikleri vardır. Bu para yatırken de çekerken de aynıdır. Para yatırma limiti çekme limitinde her zaman daha azdır. Eğer siz de yüksek miktarda para yatıracaksanız o zaman bankamatikler sizi uğraştıracaktır. Yüksek miktarlar için en hızlı ve en güvenilir yol banka şubelerini ziyaret etmektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu